אוטומציה רובוטית או RPA

אוטומציה רובוטית

שתפו את הפוסט

אוטומציה רובוטית או RPA – כל היתרונות

החשש מפני תהליכי אוטומציה רובוטית הוא חשש נפוץ. לקוחות חוששים מאובדן המגע האנושי, חברות חוששות מחוסר שביעות רצון לקוחות ועובדי החברה מפחדים שרובוטים יחליפו אותם ויביאו לפיטורים המוניים. אולם האמת היא שהטמעת כלי אוטומציה רובוטית מועילה הן למעסיקים, הן לעובדים והן לשביעות רצון הלקוחות.

לאפשר לעסק לפרוח

בעולם הדיגיטלי והמהיר שלנו, יעילות היא שם המשחק. חברות יעילות מצליחות לתת פתרונות מהירים וטובים יותר, בעלות נמוכה יותר. אין שום סיבה לשכור עובד שיזין נתונים מטפסים ממוחשבים אל תוך המערכת אם אפשר לתת לרובוט לעשות את אותה עבודה בעשירית מהזמן. לקוחות רוצים לקבל הצעת מחיר למוצר תוך דקה מרגע שהם שולחים את השאלה בצ'אט, אחרת הם יעברו לחברה המתחרה שתענה להם מהר יותר. 

כלי אוטומציה רובוטית מאפשרים לעסק שלכם להגדיל את התפוקה בעודכם מקטינים עלויות באופן משמעותי.

לאפשר לעובדים לעשות מה שהם באמת טובים בו

לכל עובד חברה יש את סט הכישרונות הייחודיים שלו. אחד יודע להתנהל מול לקוחות עם שירות לקוחות לבבי וקרוב, השני בעל כישרון כתיבת פוסטים מושלמים למדיה החברתית, השלישי מתכנת תותח והרביעי יכול למכור קרח לאסקימוסים. עכשיו דמיינו כל אחד מהעובדים הללו עושים 9 שעות ביום, 45 שעות בשבוע את מה שהם באמת טובים בו. בלי לעסוק בבירוקרטיה פנימית הגוזלת מהם זמן ואנרגיה, בלי לעשות העתק הדבק בתשובותיהם ללקוחות, בלי לעבור על טפסים ארוכים כל יום במטרה לחלץ משם תשובה מסוימת.

הטמעת אוטומציה רובוטית מאפשרת לכל עובד להקדיש את כל מרצו לדבר שהוא אוהב וטוב בו, ומבטיחה שהעובדים שלכם יהיו מרוצים יותר משגרת העבודה היומיומית שלהם.

אוטומציה רובוטית- כלי מושלם לשביעות רצון לקוחות

לקוחות מחפשים שני דברים: שירות איכותי ומהיר, ומחיר זול. 

כלי אוטומציה רובוטית נותנים ללקוחות שלכם חווית משתמש חלקה ונעימה, חפה מטעויות אנוש ועם זמן מענה מהיר בהרבה מכל מה שגורם אנושי יכול לספק. 

הטמעת כלי אוטומציה רובוטית מאפשרים לשחרר את העובדים שלכם מעבודות מתסכלות וחסרות משמעות. זה, בתורו, מייצר עבורכם אנשי שירות עייפים פחות, נעימים יותר ושירותיים יותר. בנוסף, כלי אוטומציה רובוטית חוסכים עלויות תפעוליות כבדות של כ"א. את החסכונות האלה ניתן לגלגל אל הלקוח וכך לספק שירות טוב במחיר משתלם בסביבה תחרותית.

כל פתרונות אבטחת המידע במקום אחד

חברת messagenet מתמחה באבטחת מידע ואוטומציה של תהליכים.

אנו מייצגים  חברות טכנולוגיה בינלאומיות העוסקות בפתרונות אבטחת מידע , אוטומציה והעברת קבצים מאובטחת לעסקים. השירות שלנו כולל ייעוץ, תמיכה טכנית ומקצועית, מציאת פתרונות אבטחה לאחסון, ניטור, שיתוף והעברת קבצים, והטמעת תוכנות לאוטומציה של תהליכים רובוטיים ועוד.

אנו גאים לעמוד בחזית העתידנות הטכנולוגית בישראל. החברה שלנו פועלת בתחום מעל 15 שנים עם מאות לקוחות מרוצים, אחוזי שביעות רצון מהגבוהים בתעשייה (98% חידוש חוזה) ושירות לקוחות מקצועי וזמין.