מי מוביל את רבע הנתונים המועבר להעברת קבצים?

עבור רוב אנשי ה- ההייטק , מציאת הערכות צד שלישי אמינות היא קריטית בעת מחקר פתרונות תוכנה חדשים. אתה רוצה את המידע המקיף והכנה ביותר שתוכל למצוא כדי לעזור לך להחליט אם פיתרון מתאים לארגון שלך.

לשוק העברת קבצים מנוהלים לא תמיד היה קל למצוא דוחות אנליסטים ושל צד שלישי. ובעוד חלק ממוצרי שיתוף הקבצים עשויים לכנות עצמם פתרונות MFT, רבים מהם חסרים את בקרות האבטחה ונתיבי הביקורת המפורטים לדרישות הציות. העברת קבצים, הצפנה, אוטומציה וביקורת הם כל התכונות של כלי MFT סטנדרטי (מרכזי במקום אחד), כאשר הצורך בסוג זה של פתרונות גדל בארגונים מובילים.

דוח חדש משנת 2019 מביא נתונים טריים על תכונות ויכולות MFT עבור קונים שיהיו. קבוצת המחקר Info-Tech פרסמה את דוח קטגוריית ניהול הקבצים המנוהלים לשנת 2019, המבקרת ספקים מובילים על סמך ביקורות לקוחות.

 

 

 

 

 

 

 

מנהיגים ברבע נתונים של MFT

ריבוע הנתונים MFT לשנת 2019 מדגיש תשעה ספקים שקיבלו פרסים מ- Info-Tech עבור ציון גבוה באיכות התוכנה וחוויית הלקוח. הציון נקבע על סמך ביקורות לקוחות באתר SoftwareReviews.com, אשר היוו גם את הבסיס לנתונים שניתחו בדוח קטגוריית MFT.

להלן הספקים הרשומים ברבע המובילים, יחד עם ציוני שביעות הרצון המורכבים שלהם:

GoAnywhere MFT: 8.9 / 10
Ipswitch MOVEit: 8.6 / 10
LeapFile: 8.4 / 10
IBM MFT: 8.3 / 10
ספקים אחרים הרשומים ברבע הנתונים של MFT כוללים Adobe Send & Track, Citrix ShareFile, SolarWinds Serv-U, Oracle MFT ו- Accellion Kiteworks.

ציוני שביעות הרצון המורכבים נקבעו על ידי ממוצע הציונים בארבעה תחומים: יכולות ספק, תכונות מוצר, סבירות להמליץ ​​ותגובה רגשית לספק סביב סבירות אמינות ותכונות אחרות.

כיצד השווה GoAnywhere MFT לספקי MFT אחרים?

הדו”ח המלא של 20 עמודים מפרק את מה שהספקים הובילו את הדרך בכל תכונת מוצר ויכולת הספק. אתה יכול להוריד עותק של הדו”ח באתר שלנו, או לבדוק את הדגשים שלהלן:

ל- GoAnywhere MFT היה ציון שביעות הרצון הגבוה ביותר של כל מוצר MFT. כפי שניתן לראות ברבע הנתונים שלמעלה, GoAnywhere מדורגת במקום הראשון ברבע המנהיג וקיבלה ציון שביעות רצון מורכב של 8.9 / 10.
GoAnywhere MFT דורג מספר 1 ביכולות ספקיות מרובות. אלה כללו תמיכה בספקים, קלות שילוב נתונים ואסטרטגיית מוצרים וקצב השיפור. GoAnywhere מדורגת גם בשלושת המובילים באיכות התכונות, השימושיות והאינטואיטיביות, קלות ניהול ה- IT, קלות ההטמעה, קלות ההתאמה האישית, רוחב התכונות וערך עסקי שנוצר.
GoAnywhere MFT דורג מספר 1 עבור תכונות מוצר מרובות. אלה כללו הצפנה / פענוח, ביצועים גבוהים, תמיכה ב- LDAP, בקרת מכסות רוחב פס וניטור פעילויות באתר. GoAnywhere מדורגת גם בשלושת המובילים בתחום האימות, נאמנות הנתונים, העברת קבצים, תמיכה בקבצים גדולים, תמיכה מרובת פלטפורמות ואבטחת תעבורה.

איך אתה יכול למנף דוח השוואה חדש זה של MFT?

ישנן שתי דרכים מיידיות להשתמש בדוח קטגוריית MFT זה כחלק מתהליך המחקר שלך:

1. השווה פתרונות MFT. הדוח מספק מבט מועיל ואמין כיצד משתמשים אמיתיים דירגו כל פיתרון עבור תכונות ספציפיות שהם מציעים. בדוק את האזורים החשובים ביותר לארגון שלך ובדוק כיצד מספקים הספקים. השימוש במידע זה יכול לעזור לך לקבוע אילו מוצרים יש להתקין ולהעריך.
2. שתף את הדו”ח עם צוות הקנייה שלך. ארגונים רבים דורשים מחקר של צד ג ‘כחלק מתהליך הרכש כדי לאמת כל פתרונות שהם שוקלים ברצינות. אפילו אם הארגון שלך אינו דורש דוחות אנליסטים, כותרות C-suite ובעלי עניין הם לעתים קרובות בקלות רבה יותר על ידי מחקר לא מוטה שנערך על ידי ארגון מכובד.

מיהו קבוצת המחקר Info-Tech? מהם דוחות בקטגוריה?

כחברת מחקר וייעוץ בתחום טכנולוגיות המידע, קבוצת המחקר Info-Tech הינה ארגון שצומח במהירות ומשרת מעל 30,000 אנשי IT עם מחקר שמטרתו לפשט את החלטות הטכנולוגיה שלהם. דוחות הקטגוריה שלהם נועדו לספק הערכה מקיפה של השוק ולעזור לקונים פוטנציאליים לקבל החלטות טובות יותר. משוב אמיתי ומאומת מהמשתמשים יוצר תצוגה הוליסטית של נוף המוצר כדי לפרק החלטות קנייה מורכבות אחרת.

Want a full managed file transfer comparison?

Download a copy of the Info-Tech Research Group 2019 MFT Category Report today.