מדוע לבחור העברת קבצים מנוהלים בשיטות שיתוף קבצים בחינם?

מדוע לבחור העברת קבצים מנוהלים?

אין זה סוד כי ארגונים רבים נאבקים כדי להגן באופן מלא על הנתונים הרגישים שעובדיהם, לקוחותיהם, שותפי המסחר וספקי צד שלישי חולקים.

תוכנות ושיתופי קבצים בחינם לשיתוף קבצים הם שתיהן דרכים נפוצות להעברת קבצים, למרות שהם לאו דווקא הבטוחים ביותר, יכולות להיות מורכבות וחסרות תכונות אוטומציה ואבטחה חזקות. עם הסכנה הקרובה של הפרות נתונים מעבר לפינה, יש צורך בפתרון טוב יותר.

מדוע נחוצים פתרונות העברת קבצים מנוהלים?

מדי יום מועברים קבצים בין הצדדים המשתתפים. מסמכים אלה נעים מעסקאות תשלום להזמנות רכישה ומהווים חלק בלתי נפרד מתפעולו של כל עסק. יש להגן על מידע רגיש זה שהוחלף בהעברת קבצים.

הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לוודא שמסמכים, דוא”ל ומסדי נתונים מוצפנים כדי להוריד את הסיכון להתקפות, הפרות ושגיאות משתמש. ארגונים צריכים גם לקחת בחשבון את יכולות הרשת וה- IT שלהם, יחד עם כל דרישות הציות העשויות לחול עליהם כמו HIPAA, PCI DSS ו- FISMA.

למרות שלרוב ארגונים משתמשים בכלים חינמיים כמו גוגל דרייב או Dropbox, או פונים לסקריפטים כפתרון שיתוף הקבצים שלהם, העברת קבצים מנוהלת עושה הרבה יותר מסתם שיתוף קבצים – היא עושה זאת בצורה מאובטחת, ובאופן ריכוזי ואוטומטי.

מהו העברת קבצים מנוהלים (MFT)?

בבסיסה, העברת קבצים מנוהלת היא פיתרון מאובטח המקיף את כל ההיבטים של העברות נתונים נכנסות ויוצאות תוך שימוש בפרוטוקולים סטנדרטיים בתעשייה (כמו SFTP ו- FTPS) וטכנולוגיות הצפנה (כמו Open PGP).

פיתרון העברת קבצים מנוהלים יכול לשמש ארגונים מכל הגדלים לצורכי העברת קבצים הנעים בין כמה עשרות בשבוע לאלפים ביום. זה מחליף את הצורך בתהליכים ידניים הגוזלים זמן ומאפשר את היכולת להפוך אוטומטית, לפשט ולייעל את כל ההיבטים של העברת קבצים.

בהשוואה לכלים ביתיים וכלי שיתוף פעולה בענן כמו Dropbox, פתרון העברת קבצים מנוהלים הוא הבחירה הטובה יותר; אבל מה הבחירה הטובה ביותר? לשם נכנס העברת קבצים מנוהלת של GoAnywhere (MFT).

במה שונה GoAnywhere משיטות אחרות לשיתוף קבצים?\

המטרה העיקרית של GoAnywhere היא לא רק להעביר קבצים בבטחה באמצעות פרוטוקולים בתעשייה, אלא גם לתת לארגונים דרך לאוטומציה של זרימות העבודה של העברת הקבצים שלהם, לעקוב אחר פעילותם וביקורתם ולשתף פעולה פנימית בפרויקטים קריטיים למשימה באמצעות ממשק מרכזי אחד.

GoAnywhere MFT הוא פיתרון של כל אחד. זה מקדם חילופי נתונים מאובטחים על פני רשתות, מערכות, אפליקציות, שותפי מסחר והכל מנקודת שליטה מרכזית – לא משנה אם אתה בענן, במקום המקומי או בסביבה היברידית.

GoAnywhere מציע רשימה רחבה של יתרונות נוספים בהשוואה לפתרונות העברת קבצים מנוהלים אחרים. מלבד סיוע לארגונים לייעל ולפשט את דרישות האוטומציה, התאימות, אד הוק והצוות שלהם, GoAnywhere מצויד בתכונות המפתח הבאות:

  • ביקורת ודיווח מתקדמים
  • פריסה ושילוב בענן
  • Remote Agents
  • בקרות אבטחה נבחרות
  • יכולות איימיל מאובטחים ומשולבים
  • לקוחות אינטרנט לעברת קבצים של אד הוק ומשתמש כונן
  • איזון עומסים ואשכול
  • להפוך פוקסי לגונוייר
  • תרגום קבצי EDI

בסך הכל, GoAnywhere עוזר לארגונים לשמור על נהלי אבטחת סייבר חזקים על ידי תמיכה בטכנולוגיות הצפנה פופולריות ועמידה בדרישות התאימות, והכל תוך הפחתת עלויות ושיפור העברת נתונים ואינטגרציה.

עם GoAnywhere MFT, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שלא משנה גודל, תוכן או תדירות ההחלפה, הנתונים שלך יהיו בטוחים.

מוכנים לראות עוד? בקש הדגמה חיה מותאמת אישת

לראות דוגמה >>