דלף מידע

Clearswift Secure Web Gateway

Clearswift Secure Web Gateway מספק שכבת הגנה חסרת תקדים לגילוי איומים וסינון מתקדם. תוך שימוש במנועי אנטי וירוס של Avira Sophos ו- Kaspersky , סינון של קוד פעיל במצעי דפי WEB דינמיים הארגוני ושירות הענן שלך.מעכשיו אתה בשליטה מלאה על מה שהמשתמשים שלך משתפים מהרשת,  סינון על פי מדיניות החברה מבוסס על בסיס רשימת URL המסופק על ידי Symantec, ובדיקת תוכן חריגות . כל זה בכדי להציג את התנועה המוצפנת של HTTP / S המונעת התקפות פישינג ותוכנות זדוניות אחרות ודליפות נתונים רגישים

Clearswift Secure ICAP Gateway

מתממשק למוצרי אבטחת המידע הקיימים בארגון באמצעות פרוטוקול  ICAP סטנדרטי בתעשייה כולל F5 Networks ו- Blue Coa . מעכשיו תוכל לשתף בבטחה את המידע הרגיש שלך באופן פנימי וחיצוני עם Clearswift ו- FORTRA המשולבת הראשונה פתרונות להגנה מפני אובדן נתונים ומניעת איומים בהעברת קבצים מנוהלים (MFT) ובאמצעות מספר מנועי אנטי וירוס.

Clearswift Secure ICAP Gateway בשילוב עם - F5

 Clearswift ו- F5 מספקים פלטפורמה מאובטחת ( secure application delivery platform הניתנת להרחבה, ואשר מנצלת את מלוא יכולות הטכנולוגיה היחודיים  של  Clearswift . ניתן להעביר נתונים ל'ענן 'באמצעות בדיקת תוכן אוטומטית והפצה מחדש של נתונים, מטא-נתונים ותכנים פעילים המפרים מדיניות מוגדרת של תוכן העובר ב- BIG-IP Local Traffic Manager LTM) אל הענן או ממנו. 

שיתוף פעולה מאובטח באינטרנט

Phishing & information harvesting prevention

מונע גישה לכתובות אתרים ידועים בסיכון גבוה עם עדכונים תדירים .

הפחתה וסינון אוטומטי

איתור והסרה של נתונים רגישים חבויים.

הגנה מפני איומים מתקדמים

הגן מפני איומי תוכנה זדונית ותוכנות כופר העוקפות את הטכנולוגיות המסורתיות של אנטי וירוסים ו sandboxing technologies .

אבטחת מדיה חברתית

מאפשר תקשורת במדיה חברתית ללא סיכון – הכיר את ההבדל בין ציוץ תמים לזה שעשוי להזיק, כולל גישה לתכנים ולערוצי סרטונים לגיטימיים, וכן הסרה ומניעה של תכונות פייסבוק שאינן לגיטימיות .
גלה כמה קל ומהר ניתן ליישם את מדיניות החברה במדיה החברתית באמצעות Clearswift Secure Gateways

אבטחת ענן

קבל שקיפות מלאה למידע מאוחסן או בתהליכי הורדה ישירות מהענן (כלומר Office 365, Salesforce.com, Dropbox, Google Drive וכו '). מעקב וסינון דו כיווני ימנעו את אובדן המידע הרגיש או מתקפות סייבר לא רצויות. גלה את השימוש באפליקציות וכלים בענן שאומצו על ידי המשתמשים באמצעות "Shadow IT."

פעולה אדפטיבית (מותאמת)

אבטחה אדפטיבית מיושמת אוטומטית בזמן אמת על בסיס מדיניות רגולטורית של החברה ,בין אם היא קוראת לבצע פעולת הצפנה, חסימה או מחיקה.
טכנולוגיית ההסתגלות האדפטיבית הייחודית של Clearswift מסלקת את נטל ביצוע התאימות על ארגונים על ידי הסרת המידע שאינו עומד בחוקיות, ומאפשרת לשאר המידע להמשיך ללא הפרעה תוך מניעה זיהוי זגוי. הגנה על משתמש קצה מבלי ליידע את המשתמש .

שכבת הגנה נוספת

חוסם וירוסים זדוניים ידועים ובלתי ידועים . בחירה של עד 3 מנועי אנטי וירוס, תוך שימוש בחיפושים מבוססי ענן והיוריסטיקות להשלמת הורדות חתימות מסורתיות המספקות הגנה מעולה מפני וירוסים. מסד נתונים מתקדם לסינון כתובות אתרים עם 84 קטגוריות למניעת גישה לאתרים לא הולמים ומספק דוחות שימוש . קטגוריות נוספות של תוכנות זדוניות, פישינג ותוכנות ריגול להגנה מפני גישה לכתובות אתרים ידועים בסיכון גבוה עם עדכונים תדירים בכל שעה . סיווג בזמן אמת מגן מפני אתרים לא מסווגים המכילים תוכן בלתי הולם.

משאבים נוספים

10 שלבים חיוניים לאבטחת הרשת

מדריך בנושא ARgon for Email

עלון אבטחה אדפטיבי

סקירת מוצר ופתרון

בדיקת תוכן מבנית ומסמכים

ביצוע נתונים

פתרונות DLP

סרטון לסינון מסמכים

קל לשימוש ועם גמישות מרבית!

עסקים בכל הגדלים יכולים כעת לסמוך על פיתרון יחיד לסינון אתרים, הגנה מפני תוכנות זדוניות, מניעת זליגת מידע ועמידה בתקנים  פתרונות אבטחת ה WEB של Clearswift מציעים רמה חסרת תקדים של זיהוי וניקוי מפני מזיקים ברמת שער הכניסה לרשת המחשוב הארגונית 

10 דברים שתוכנת האבטחה חייבת לתת לך
אבטחת סייבר חלק ראשון -מה היא פעולת אבטחה
צור קשר
הצטרף כשותף