דלף מידע

Clearswift SECURE Web Gateway

– Clearswift SECURE Web Gateway מספק שכבת הגנה חסרת תקדים של גילוי איומים, דרך מעבר וסינון מתקדם. תוך שימוש בבחירה של Avira Sophos ו- Kaspersky AV, סינון של קוד פעיל לחוויית האינטרנט הדינמית, החברתית והענן שלך. קח שליטה מלאה על מה שהמשתמשים שלך משתפים מהרשת. סינון על פי מדיניות החברה מבוסס על בסיס נתונים מקיף של URL המסופק על ידי Symantec, ובדיקת מודעת תוכן חריגות מעבר להגבלת גלישת הפנאי. הכל בכדי להציג את התנועה המוצפנת של HTTP / S המונעת התקפות פישינג ותוכנות זדוניות אחרות ודליפות נתונים רגישים

Clearswift SECURE ICAP Gateway

מתממשק לספק אבטחת האינטרנט הקיים שלך תוך שימוש בפונקציונליות ICAP סטנדרטית בתעשייה כולל F5 Networks ו- Blue Coa . שתף בבטחה את המידע הקריטי שלך באופן פנימי וחיצוני עם Clearswift ו- HelpSystem המשולבת הראשונה של אובדן נתונים אדפטיביים ומניעת איום עבור העברת קבצים מנוהלים (MFT) באמצעות מנועי AV מרובים מאווירה, סופוס וקאספרסקי.

Clearswift SECURE ICAP Gateway ו- F5

כחבר בתוכנית F5 Alliance Alliance Clearswift ו- F5 מ Clearswift ו- F5 מספקים פלטפורמת מסירת אפליקציות מאובטחת ( secure application delivery platform במיוחד הניתנת להרחבה, המנצלת את מלוא הטכנולוגיה הייחודית של Redears Redaptation and Detection Theatre של Clearswift . ניתן להעביר נתונים מתאימים ל'ענן 'באמצעות בדיקת תוכן אוטומטית והפצה מחדש של נתונים, מטא-נתונים ותכנים פעילים המפרים מדיניות מוגדרת של תוכן העובר ב- BIG-IP Local Traffic Manager LTM) אל' ענן 'או ממנו. שילוב מוצרים זה מתאים הן לדרישות פרוקסי קדימה והן לאחור.

שיתוף פעולה מאובטח באינטרנט

Phishing & information harvesting prevention

מונע גישה לכתובות אתרים ואתרים ידועים בסיכון גבוה עם עדכונים לפי שעה.

הפחתה וסינון אוטומטי

איתור והסרה ייחודיים של נתונים רגישים ונסתרים.

הגנה מפני איומים מתקדמים

הגן מפני איומי תוכנה זדונית ותוכנות רנסומומיות העוקפות את הטכנולוגיות המסורתיות של היגיינת AV ו sandboxing technologies .

אבטחת מדיה חברתית

אפשר תקשורת מדיה חברתית נטולת סיכון – הכיר את ההבדל בין ציוץ תמים לזו שעשויה להזיק, אפשר גישה לתכנים ולערוצים יוטיוביים לגיטימיים, תוך כיבוי של תכונות פייסבוק לא אמינות .
גלה כמה קל ומהר ניתן ליישם את מדיניות החברה במדיה החברתית Clearswift SECURE Gateways

אבטחת ענן

קבל שקיפות מלאה לאיזה מידע מאוחסן או מוריד מכלי ושיתוף פעולה בענן (כלומר Office 365, Salesforce.com, Dropbox, Google Drive וכו '). מעקב וסניטציה דו כיוונית ימנעו את אובדן המידע הקריטי או מתקפות סייבר לא רצויות. גלה את השימוש באפליקציות וכלים בענן שאומצו בחשאי על ידי המשתמשים באמצעות "Shadow IT."

פעולה אדפטיבית

אבטחה אדפטיבית מיושמת אוטומטית בזמן אמת על בסיס מדיניות רגולטורית של החברה ,בין אם היא קוראת לבצע פעולת הצפנה, חסימה או מחיקה.
טכנולוגיית ההסתגלות האדפטיבית הייחודית של Clearswift מסלקת את נטל התאימות על ארגונים על ידי הסרת המידע המשותף רק שלא תואם, ומאפשרת לשאר המידע להמשיך ללא הפרעה ותגובות שווא. הגנה על משתמש קצה מבלי ליידע את המשתמש .

היגיינת אינטרנט נוספת

חוסם וירוסים זדוניים ידועים ובלתי ידועים וירוס דו כיווני וסריקה נגד תוכנות זדוניות. בחירה של עד 3 מנועי AV, תוך שימוש בחיפושים מבוססי ענן והיוריסטיקות להשלמת הורדות חתימה מסורתיות המספקות הגנה מעולה מפני וירוסים. מסד נתונים מתקדם לסינון כתובות אתרים עם 84 קטגוריות למניעת גישה לאתרים לא הולמים ומספק הקשר לדוחות השימוש באינטרנט. קטגוריות נוספות של תוכנות זדוניות, פישינג ותוכנות ריגול להגנה מפני גישה לכתובות אתרים ואתרים ידועים בסיכון גבוה עם עדכונים לפי שעה . סיווג בזמן אמת מגן מפני אתרים לא מסווגים המכילים תוכן בלתי הולם.

משאבים נוספים לאבטחת הרשת

10 שלבים חיוניים לאבטחת הרשת

השעון המהיר שלך ל- DLP מסתגל

מדריך לפתרונות בנושא ARgon for Email

עלון אבטחה אדפטיבי

סקירת מוצר ופתרון

סניטציה מבנית ומסמכים

ביצוע נתונים

פתרונות DLP

סרטון לסינון מסמכים

קל לשימוש עם גמישות מרבית

עסקים בכל הגדלים יכולים כעת לסמוך על פיתרון יחיד לסינון אתרים, הגנה מפני תוכנות זדוניות, DLP ותאימות. פתרונות אבטחת ה WEB של Clearswift מציעים רמה חסרת תקדים של זיהוי וחיטוי שניתן להוסיף לשערי האבטחה gateways הקיימים שלך או לפרוס אותה על בסיס הסביבה שלך – מכשיר ענן, וירטואלי או שער.

כיצד להסיר את סיכון בהעברות קבצים
10 דברים שתוכנת האבטחה חייבת לתת לך
אבטחת סייבר חלק ראשון -מה היא פעולת אבטחה

חסימת תוכן- כל מה שצריך לדעת

שירותי חסימת תוכן מיועדים לחברות וארגונים המחזיקים בשרתיהם מידע רגיש ומעוניינים לנטר את המידע הרגיש ולדאוג לכך שהוא לא ידלוף אל מחוץ לשרתי החברה.

מידע רגיש יכול לכלול מידע אודות לקוחות (מספרי ת.ז., מספרי כרטיסי אשראי, כתובות מגורים…) או מידע סודי של החברה (רשימת לקוחות החברה, שיטות פעולה, פטנטים…).

שירותי חסימת תוכן מאפשרים לחברות לנטר את פעולות העובדים שלהם ולמנוע מעובדים שאין להם הרשאה לכך לגשת אל מידע רגיש, להעתיק אותו או להעביר אותו בכל מדיה דיגיטלית.

מערכת חכמה עם תוכנת למידה AI

כאשר אנו מתארים בפני לקוחות את היתרונות של התקנת מערכת חכמה לחסימת תוכן, החשש הראשון שמועלה מיד הוא החשש מפני פגיעה ברצף העבודה הרגיל של החברה. הטענה של הלקוחות נשמעת בערך כך: "אנחנו לא יודעים להגדיר במדויק איזה מידע צריך להיות נגיש לכל עובד. אם המערכת תחסום גישה לחומרים חשובים לפעולת העובד, כל פעילות המשרד תהפוך לאיטית ולא יעילה".

זה הרגע שבו אנו מציגים בפני הלקוחות את תוכנת Adaptive Clearswift- תוכנה חכמה שלומדת את המגרש לפני שהיא מתחילה לעבוד.

ניתן להתקין את המערכת שלנו כאורחת פסיבית על מחשבי החברה. במשך כמה שבועות, היא תלמד את דפוסי העבודה של כל אחד מן העובדים ואת המידע אליו הם ניגשים מתוקף עבודתם. בשלב זה, התוכנה אינה מפעילה כל שירות של חסימת תוכן.

לאחר תקופה זו, ניתן להפעיל שירותי חסימת תוכן מלאים או חלקיים. 

חסימת תוכן מלאה תמנע מעובדים לגשת, להעתיק או להעביר מידע אליו הם לא ניגשו בשבועות שבהם התוכנה למדה את דפוסי הפעולה שלהם. 

חסימת תוכן חלקית, לעומת זאת, תאפשר לעובדים גישה לכל המידע אך תמנע מעובדים להעתיק או לשלוח חומרים שאינם בתחום אחריותם. 

לחלופין, ניתן להימנע מכל חסימה ולבקש מהמערכת הגמישה Adaptive Clearswift לשלוח התרעה בכל פעם שעובד ניגש, מעתיק או מעביר חומרים שאינם בתחום אחריותו.

סינון תוכן יוצא

בנוסף לפעולת הסיווג שעושה המערכת לעובדים השונים, מערכת Adaptive Clearswift יכולה לזהות תבניות של מידע רגיש כמו מספרי כרטיס אשראי, מספרי ת.ז. ואפילו מילות קללה, ולמחוק מידע זה באופן אוטומטי מכל קובץ או מייל היוצא מתחום החברה. 

שירות זה מבטיח לכם שכל המידע החסוי הנמצא בשרתי החברה יישאר חסוי גם במקרה של טעות אנוש (שליחת מייל לכתובת הלא- נכונה) וגם במקרה שעובד מעוניין לפגוע בחברה או לגנוב מידע ממנה.

כל פתרונות אבטחת המידע במקום אחד

חברת messagenet מתמחה באבטחת מידע ואוטומציה של תהליכים.

אנו מייצגים  חברות טכנולוגיה בינלאומיות העוסקות בפתרונות אבטחת מידע , אוטומציה והעברת מידע בצורה מאובטחת לעסקים. השירות שלנו כולל ייעוץ, תמיכה טכנית ומקצועית, מציאת פתרונות אבטחה לאחסון, ניטור, שיתוף והעברת קבצים, והטמעת תוכנות לאוטומציה של תהליכים רובוטיים ועוד.

אנו גאים לעמוד בחזית העתידנות הטכנולוגית בישראל. החברה שלנו פועלת בתחום מעל 15 שנים עם מאות לקוחות מרוצים, אחוזי שביעות רצון מהגבוהים בתעשייה (98% חידוש חוזה) ושירות לקוחות מקצועי וזמין.

ראו עוד: כספת מאובטחת | העברת קבוצים מאובטחת | אוטומציה רובטית| GoanywhereDLP | 

צור קשר
הצטרף כשותף

הפתרון שלנו ההצלחה שלך !

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

עוזבים בלי שלום?
תשאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות האור!