אבטחה והגנת מיילים

הדור הבא לאבטחת דוא"ל
מאת Clearswift.

האבטחה של השער (Gateway ) לדוא"ל

Clearswift SECURE Email Gateway (SEG) עטור הפרסים יוצא לשיתוף פעולה מאובטח בדוא"ל ומציע הגנה חסרת תקדים מפני התקפות סייבר ומניעת אובדן נתונים
יוצאת לשיתוף פעולה מאובטח בדוא"ל.
עם העברה של MIMEsweeper לטכנולוגיית SMTP, ה- Clearswift,  SEG משלב את המילה האחרונה בהגנה על האיומים הנכנסים(Avira, Sophos and/or Kaspersky AV), מנגנון הגנה מפני דואר זבל, אפשרויות הצפנה מרובות, תכונות אבטחה מתקדמות כולל DMARC / DKIM. המוצר שילב תכונות DLP כגון בקרת בדיקת תוכן עמוקות כמו גודל וסוג קבצים המצורפים, פעולה אדפטיבית, תכונות זיהוי תווים אופטיים (OCR) ותכונות אנטי-סטגנוגרפיה. SEG נותן פתרון להגן על דוא"ל בענן או כשירות מנוהל.

Clearswift SECURE Exchange Gateway

החל מדיניות למניעת אובדן נתונים של תקשורת הדוא"ל הפנימית שלך. Clearswift SECURE Exchange Gateway מבטיח שתכתובת המיילים הפנימית  Exchange 2010, 2013 או 2016 תותאם למדיניות הארגון שלך. הודעות המכילות הפרות של המדיניות תשלחנה לבדיקה ידנית או שיהיה ניתן להסיר את התוכן הפוגע באמצעות Redaction Adaptive. הגנה על המידע הרגיש המתחיל בתוך הארגון אם זה דליפה זדונית או מקרית .

ארגון למען דוא"ל מאובטח

תוסף אבטחה מותאם לשערים (Gateway ) קיימים. ניתן להשתמש ב- ARgon בסביבה ללא פיתרון DLP או להרחבת קיימת. בשני המקרים, ARgon מסיר את איומי המידע מהודעות הדואר הנכנס והן מהדואר היוצא. לחברות עם פתרון DLP קיים, ARgon מקטין בצורה אוטומטית את השגיאות על ידי הסרה של התוכן הגורם לחסימה של התקשורת .

הגנה חסרת תקדים לדוא"ל

Anti-spam and Phishing

חיפושים בזמן אמת לסינון כתובות אתרים IP,רשימת חסימות בזמן אמת , חתימות דוא"ל כדואר זבל, אימות הודעות באמצעות SPF, DKIM ו- DMARC.

עריכה וסינון אוטומטי

איתור והסרה ייחודית של נתונים רגישים ונסתרים.

אבטחה אדפטיבית

אבטחה המבוססת על התוכן וההקשר וניתן לצמצם, חסום, הצפן, מחק או העבר.

שיפור אבטחת מידע ב- Office 365

בכדי למנוע התקפות פישינג ממוקדות ניתן לעטוף שכבה חסרת תקדים של אבטחה וסינון דוא"ל סביב Office 365 , ניתן למנוע תוכנות זדוניות ואובדן נתונים חסויים המתחמקים מאיתור מבקרת האבטחה הבסיסיות של מיקרוסופט.
עסקים יכולים לשלוח דוא"ל בביטחון בידיעה שהאבטחה שלהם בענן מספיק חזקה .

ארכיון מאובטח

 Clearswift ו- Cryoserver מציע פיתרון ארכיון לדוא"ל אשר תופס דוא"ל בזמן אמת, ברגע שהם נשלחים או מתקבלים, ומקפיא אותם וכל זה כחלק מהמוצר דוא"ל של Clearswift . כל כתובות דוא"ל באינדקס מוצפנות ודחוסות בארכיון. בגלל האימיילים שיוספו לאינדקס בזמן אמת, מנוע החיפוש המוטמע יכול לבצע חיפושים במהירות הבזק.

הצפנת דוא"ל

Email Gateway מציע מגוון אפשרויות להתאמה לדרישות הלקוח: TLS מאפשר הספקת קבצים מוגנים באמצעות S / MIME, PGP וסיסמא או הצפנה מבוססת פורטל אינטרנט. לא משנה מה תבחרו, ה- Gateway מאפשר העברת נתונים רגישים בצורה מאובטחת, תוך שניות, תוך שימוש בפורמט האופטימלי עבור הנמען.

פעולה אדפטיבית

אבטחה אדפטיבית מיושמת באופן אוטומטית בזמן אמת ומתבססת על מדיניות רגולטורית או הוראה ספציפית, בין אם היא דורשת לבצע פעולות קידוד, חסימה, מעבר או מחיקה. טכנולוגיית ההסתגלות האדפטיבית הייחודית של Clearswift מסלקת את נטל על הארגונים על ידי הסרת המידע המשותף \ שלא תואם, ומאפשרת לשאר המידע להמשיך ללא הפרעה .הגנה על משתמשי הקצה ללא ידיעתם .

משאבי אבטחה נוספים בדוא"ל

10 שלבים חיוניים לאבטחת דוא"ל

השעון המהיר שלך ל- DLP מסתגל

מדריך לפתרונות בנושא ARgon for Email

עלון אבטחה אדפטיבי

סקירת מוצר ופתרון

סניטציה מבנית ומסמכים

ביצוע נתונים

קל לשימוש. פריסות גמישות

הפתרון מוכר בזכות יכולות המדיניות האינטואיטיביות וסקירות ניהול שלו, פתרונות אבטחת הדוא"ל של Clearswift מציעים את אפשרות הפריסה המתאימה ביותר לצורכי האבטחה שלך – מכשיר ענן, וירטואלי או שער. הגילוי והסניטור הבלתי נמנע של Clearswift יכולים לספק גם את ההגנה הארגונית שדרושים לעסקים לצורך קבלת דוא"ל ודואר אלקטרוני בענן.

משאבי אבטחה נוספים בדוא"ל

כיצד להסיר את סיכון העברות קבצים

10 דברים שתוכנת האבטחה חייבת לתת לך

אבטחת סייבר חלק ראשון -מה היא פעולת אבטחה

צור קשר

הצטרף כשותף

הפתרון שלנו ההצלחה שלך !

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

עוזבים בלי שלום?
תשאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות האור!