אוטומציה RPA

fortra-logo

RPA - Robotic Process Automation

רובוטים אפליקטיביים להגדרה קלה של משימות עסקיות שגרתיות המבוצעות על ידי אנשים. מתאים לכל ארגון וכל תחום בו רוצים לשפר, לייעל ולעבור לתהליכים אוטומטים במהירות ! 

אוטומציה רובוטית - טפל במשימות מייגעות מחוץ לאזור הנוחות שלך 

חברתנו מתמחה בתחום של RPA- robotic process automation. מה זה אומר? לרובנו יש תהליכים ידניים חוזרים,  ואם היינו יכולים היינו מעדיפים להשקיע בעבודה חשובה יותר. בין אם המשימה שלך היא להעביר אלפי קבצים בצורה מאובטחת, עריכת דוחות סוף החודש, או לחלץ נתונים מיישום מקומי.  אוטומציה רובוטית (BOTS ) תעזור לייעל את עומס העבודה שלכם, כך שתוכלו להתמקד בפעילויות אסטרטגיות להם תוסיפו ערך גבוה ביותר.

ייעל הגדרת משתמשים ב Active Directory ותהליכים מורכבים הדרושים כדי לקבל עובדים חדשים במהירות.

יעל תהליכים עסקיים בתוך דקות ספורות
הגדר רובוט (BOT) שיעקוב אחר כל השלבים בתהליך שתבצעו.
לא צורך בתזמון הרובוט באותו זמן בכל יום
התהליך הרובוטי שלך יכול להיות מופעל על ידי אירוע מוגדר כגון: הגעת קובץ

הפעל אוטומטיזציה על כל תהליך עיסקי או מחשובי

הפק דוחות בצורה אוטומטית

תהליכים אוטומטים למשיכת נתונים, לקבל דוחות בפורמט נדרש ולהפיץ אותם נמענים רלוונטיים.

הפקת נתונים ממקורות בלתי מובנים

צריך לחלץ נתונים קריטיים מתוך PDF, אתר אינטרנט או מקור לא מובנה? זה הרבה יותר קל ממה שאתה חושב.

מנגנון מאובטח להעברת קבצים

שילוב FTP Secuere FTP עם הצפנה, דחיסה, ופעולות מתקדמות להעברת קבצים.

צירוף עובדים לארגון

ייעל הגדרת משתמשים ב Active Directory ותהליכים מורכבים הדרושים כדי לקבל עובדים חדשים במהירות.

סקריפט מותאם אישית מפעיל רק משימה אחת בו זמנית וקשה מאד לעדכון ותחזוקה. עוברים ל Automate

סקריפט מותאם אישית מפעיל רק משימה אחת בו זמנית וקשה מאד לעדכון ותחזוקה. עוברים ל Automate

שיפור וייעול תהליכי עבודה עם Automate

Automate היא מערכת סיוע לשיפור וייעול תהליכי עבודה. Automate יכולה לחקות מגוון של תהליכים אוטומטיים שנעשים ברגע זה על ידי עובדי החברה כמו הזנת נתונים, עיבוד מסמכים, מענה לשאלות, העברת שיחות, ועוד.

איך ניתן להגיע לשיפור וייעול תהליכי עבודה?

מערכת Automate היא מערכת בעלת יכולת לעשות מגוון פונקציות מחקות אנוש. המערכת, שלה ממשק משתמש פשוט ונוח לתפעול, יכולה לשמש עבור מגוון משימות בחברה שלכם

מה Automate יכולה לעשות?

  • פתיחת הודעות נכנסות מכל המדיה החברתית, סריקת תוכן ההודעה וניתוח התוכן.
  • מענה להודעה נכנסת והעברתה לגורם הרלוונטי בחברה.
  • בנייה של הצעת מחיר בהתאם לבקשת הלקוח, ושליחת הצעת המחיר אליו.
  • הזנת נתונים במגוון מדיות אלקטרוניות.
  • עיבוד טפסים כולל קליטת התוכן, עיבודו והעברתו לגורם הרלוונטי בחברה.
  • הפקת דו"חות פעולה.

יתרונות השימוש במערכת אלקטרונית לשיפור וייעול תהליכי עבודה

ישנם מספר רב של יתרונות בשימוש במערכת Automate לצורך שיפור וייעול תהליכי העבודה בחברה.

  • אין צורך לשנות או להתאים מערכות עבודה בחברה. תוכנת Automate יכולה לעבוד עם מגוון רחב מאוד של תוכנות משרדיות.
  • בניגוד לעובדים אנושיים, Automate אינה צריכה מנוחה, שינה או חופש. היא יכולה להמשיך לעבוד 24/7 ללא הפסקה ולהגביר את תפוקת החברה באופן משמעותי. 
  • שימוש בתוכנה אינו דורש ידע טכני. אתם לא מתחתנים איתנו כשאתם רוכשים את התוכנה. ממשק המשתמש שלה נח לתפעול ומאפשר לכם להגיד לו מה לעשות מבלי להזדקק לגורם חיצוני.
  • אפס טעויות: המערכת אינה מתעייפת או מפספסת מידע חשוב, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שכל מידע שעבר דרכה עבר את העיבוד הנדרש. אין צורך להשגיח ולבדוק שמשימות אכן בוצעו כנדרש.

כל פתרונות אבטחת המידע במקום אחד

חברת messagenet מתמחה באבטחת מידע ואוטומציה של תהליכים.

אנו מייצגים  חברות טכנולוגיה בינלאומיות העוסקות בפתרונות אבטחת מידע , אוטומציה והעברת מידע בצורה מאובטחת לעסקים. השירות שלנו כולל ייעוץ, תמיכה טכנית ומקצועית, מציאת פתרונות אבטחה לאחסון, ניטור, שיתוף והעברת קבצים, והטמעת תוכנות לאוטומציה של תהליכים רובוטיים ועוד.

אנו גאים לעמוד בחזית העתידנות הטכנולוגית בישראל. החברה שלנו פועלת בתחום מעל 15 שנים עם מאות לקוחות מרוצים, אחוזי שביעות רצון מהגבוהים בתעשייה (98% חידוש חוזה) ושירות לקוחות מקצועי וזמין.

RPA – כל מה שצריך לדעת

מה זה RPA ולמה כדאי לכם להטמיע את הטכנולוגיה הזאת בעסק שלכם?

RPA הם ראשי התיבות של Robotic process automation או "אוטומציה של תהליכים רובוטיים". כ-53% מהחברות הקיימות בעולם משתמשות בטכנולוגיה והמספר צפוי לעלות בשנים הקרובות בעקבות עלייה בביקושים, ירידה במחירים ושכלולים חדשים שהוטמעו בטכנולוגיה. 

באמצעות RPA  ניתן להגדיר מערך הוראות לביצוע אוטומטי ללא מגע יד אדם. RPA מסוגלים לחקות את רוב האינטראקציות בין האדם למחשב כדי לבצע משימות רבות ללא שגיאות, בעוצמה גבוהה ובמהירות מסחררת.

אוטומציה רובוטית הופכת תהליכים יומיומיים שדרשו פעם פעולה אנושית לאוטומטים ומהירים הרבה יותר וכך מבטיחה להגביר את היעילות בקרב ארגונים עסקיים שדורשים שימוש במידע ופעולות ממוחשבות.

האם הארגון שלכם זקוק ל RPA?

כדי להעריך אם התהליכים בארגון שלכם הם מועמדים טובים ל- RPA תצטרכו להתייעץ עם מומחי האוטומציה שלנו ב MessageNet. עם זאת, ישנם שני קריטריונים עיקריים שכדאי לשים לב אליהם מכיוון שהם יכולים לעזור לכם להעריך מה הסיכוי ש-RPA יכול לייעל תהליכים אצלכם בארגון. יתר על כן, קריטריונים אלו יכולים לעזור כאשר מתעורר דיון על יישום RPA ​​עם עמיתים שאינם מאוד טכנולוגים.

נפח נתונים גבוה

מטפלים בהרבה נתונים? סביר להניח שחלק מהתהליכים האלו יכולים להיעשות ע"י רובוט ולא ע"י בן אדם. 

RPA היא צורה מתקדמת של אוטומציה של תהליכים עסקיים שמסוגלת להקליט משימות שמבצע אדם במחשב, ואז לבצע את אותן משימות ללא התערבות אנושית. בעיקרו של דבר, מדובר בחיקוי רובוטי פשוט אך יעיל.

RPA הוא אידיאלי למשימות הכוללות רמה גבוהה של עיבוד נתונים. השימושים הנפוצים ביותר בתוכניות RPA משלימים פונקציות חוזרות או תהליכים עתירי נתונים, שבהם צפויות תוצאות מבוססות לוגיקה.

היגיון פשוט וכללים חוזרים

כלי אוטומציה יעילים מאוד במעקב אחר הוראות ברורות, אך אין להם יכולת להיות יצירתיים, ספונטניים או גמישים. ולכן, עבודות שדורשות גמישות ויצירתיות (מענה במוקד חירום לדוגמא) לא יכולים להיעשות ע"י רובוטים. התהליך חייב להיות מבוסס על כללים ברורים ותרשים עבודה מוגדר מראש. אוטומציה של תהליכים רובוטיים מתאימה אם יש לכם בחברה בן אדם שמטפל בתהליכים רובוטיים חוזרים כמו מילוי שעות בטופס, העברת נתונים בין קבצים שונים וכו'.

ראו עוד: דלף מידע | Goanywhere | כספת מאובטחת | אוטומציה רובטית | העברת קבצים