בניית פתרון העברת הקבצים GoAnywhere האידיאלי שלך

רוצה לעמוד בדרישה להעברת קבצים בצורה מאובטחת, ל GoAnywhere MFT יש מגוון רחב של יכולות ומודולים.
החל מהודעות דוא"ל מאובטחות לשליחת קבצים ועד לתהליכי עבודה עסקיים מתקדמים הממיינים נתונים עבורך ועבור השותפים שלך.

GoAnywhere מפשט את התהליכים ואף מסייע בדרישות מורכבות עבור מוסדות ממשלתיים.
לא בטוח אילו יכולות אתה צריך עבור הסביבה הייחודית שלך?
אנחנו יכולים לעזור! כל מה שנדרש הוא לענות על שאלה אחת, ואנו נדריך אותך בכיוון הנכון.
בחר מי יוזם את העברות הקבצים שלך, ונתחיל.

בחר מי יוזם את העברות הקבצים?

מודולים עבור העברות קבצים שהארגון יוזם:

תהליכים עסקיים מתקדמים

מודול ה Workflows מאבטח את חילופי הנתונים עם שותפי הסחר החיצוניים שלך. הוא מספק נקודת שליטה אחת עם יכולות מרובות של זרימת עבודה, בקרות ניהול ומסלולי ביקורת מפורטים.

ניתן להשתמש בו גם לעיבוד קובץ לאחר שהתקבל משותף.

"

"בשל קלות השימוש, תכונות האבטחה, הביקורות והאמינות GoAnywhere MFT הייתה בחירה מושלמת למערכות שלנו. הוספה מתמשכת של פונקציות ותכונות חדשות העניקה לנו הזדמנויות רבות יותר למצוא פתרונות לאתגרים חדשים בהעברת קבצים".

מודול העברת קבצים מצד השותפים

DMZ Gateway

שומר על שרתי שיתוף הקבצים בבטחה ברשת הפנימית שלך, ומותקן באזור ה DMZ שלך. מודול GoAnywhere Gateway עובד כ Reverse Proxy , מאפשר לך לעבוד כאשר כל הפורטים סגורים לרשת פרטית. כמו כן , יכול לשמש גם כ Load Balancer במידה ועובדים מול יותר משרת MFT אחד ועל ידי כך לאזן את שרתי הקבצים.

Secure File Servers

מאפשר למשתמשים להתחבר למערכת שלך ולהחליף קבצים באופן מאובטח בענן או עם SFTP, FTPS AS2. הגישה באמצעות HTTPS מעניקה לשותפים את היכולת להעלות / להוריד קבצים באמצעות פורטל מאובטח (דרך הדפדפן).

"

"לפני שהתקנו את GoAnywhere MFT, היינו צריכים להוריד באופן ידני קבצים מהשרת שלנו על בסיס יומי. כעת עם GoAnywhere ההורדה מתבצעת באופן אוטומטי ע"פ הדרישות שלנו ולאחר מכן מתבצע יבוא לתוך מסד הנתונים בשרת המרכזי שלנו והכל באופן אוטומטי כאשר כל התהליכים הידניים בוטלו!"

מודולים להעברת קבצים יזום משני הצדדים

Secure Mail

מאפשר לעובדים לשלוח קבצים מוצפנים (ללא קשר לגודל) באמצעות ממשק Plug-in בממשק ה Outlook או באמצעות הדפדפן, לספק קישור עבור הנמען ולתת לו אופציה לשלוח קבצים בחזרה אליך בצורה מאובטחת.
איך זה עובד: כאשר הודעת אימייל נשלחת, נמענים מקבלים הודעה בתיבת הדואר הנכנס שלהם עם קישור ייחודי. על ידי לחיצה על קישור זה והזנת סיסמה , הם יכולים לגשת לקבצים דרך ממשק הדפדפן באמצעות חיבור HTTPS מאובטח.

GoDrive

פתרון סינכרון ושיתוף קבצים (Enterprise File Sync and Sharing) המאפשר למשתמשים לשתף, לשנות, לעקוב ולסנכרן קבצים בקלות בין משתמשים והתקנת שונים כגון : מכשיר סלולארי ( IOS/אנדרואיד) , טאבלטים ודסקטופים.

הערה: GoDrive מגיע עם 10 משתמשים ללא תשלום בכל מודול מערכת.

מודולים נוספים

Secure Forms

מאפשר למשתמשי קצה למלא טפסים מאובטחים ומותאמים אישית (ניתן להגדיר מספר ערכי שדות שרוצים )ובנוסף להעלות קבצים דרך ממשק Web באמצעות דפדפן מאובטח בגישה HTTPS ישירות ל GoAnywhere.

Advanced Reporting

דוחות נתונים למנהל . מודול זה מייצר 20 סוגים של דוחות בפורמט PDF , אקסל או HTML , כולל "דוח פרטי פעילות של מנהל מערכת", "דוח סיכום העברת קבצים" ואפילו "דוח ביקורת הגדרות אבטחה" עבור תאימות PCI DSS.

AS2 Send/Receive

Drummond הוא פרוטוקול מאובטח המועדף לשימוש על ידי עסקים רבים בענף הקמעונאי.

GoFast

מודול GoFast מאפשר האצת העברת קבצים גדולים במהירות גדולה יותר, תוך שימוש בפרוטוקול ייעודי של GoAnywhere המבוסס על תשתית פרוטוקול UDP .

Cloud Connectors

קונקטורים מובנים לשרותי ענן ישירות מתוך ממשק ה GoAnywhere. חיבורים מובנים אלה מאפשרים לך לשלב יישומי אינטרנט וענן פופולריים עם פרויקטי GoAnywhere MFT ו workflows.

Remote Agents

מדול המאפשר לבצע העברות קבצים אוטומטיות ו workflows על מערכות מרוחקות ברחבי הארגון. ה Agents כוללים ביצוע הפקודה המקומית, דחיסה, הצפנת PGP, FTP / SFTP / FTPS לקוח, האצת העברת קבצים, ETL, משימות מסד נתונים, ועוד.

מעונין בהצעת מחיר

אילו מודולים של GoAnywhere אתה מעוניין?

מלא את הטופס וציין את המודולים לפי בחירתך. אחד מהמומחים שלנו יהיה בקשר ויעביר הצעת מחיר בהקדם האפשרי.

אם אתה עדיין לא בטוח מה אתה צריך, יידע אותנו ואחד ממנהלי המוצר שלנו יגיע כדי לדון כיצד GoAnywhere יכול לעמוד בדרישות העברת הקבצים שלך.

לפניה ישירה בטלפון , ניתן להתקשר למחלקת המכירות 077-9011106 

ortra-logo-forest-green

חברת FORTRA הינה יצרן פתרונות תוכנה בתחומי האוטומציה המחשובית,פתרונות אבטחה  ומערכות ניטור ומציעה מגוון פתרונות לתמיכה עסקית ומחשובית למשתמשי קצה בארגונים השונים.

יותר מ 13000 ארגונים ברחבי העולם משתמשים במגוון מערכות FORTRA, מגוון הפתרונות מעניקים פתרונות איכותיים לבעיות מורכבות ומאפשרים ללקוחות החברה להמשיך בעבודה שוטפת ומהירה.

לוגו מסגנט

חברת MessageNet הינה הנציגה הרשמית של FORTRA בישראל ומתמחה בפתרונות ה- MFT Manage File Transfer  ופתרונות שיתוף קבצים ( EFSS ) לארגונים עסקים, משרדי ממשלה , גופים ביטחוניים וחברות הייטק ועוד