כספת וירטואלית – מה זה ולמה זה חשוב לכל ארגון?

כספת וירטואלית

שתפו את הפוסט

מהי כספת וירטואלית?

כספת וירטואלית היא שטח אחסון וירטואלי מאובטח המאפשר לכם להגן על קבצים, נתונים ומידע מפני פריצה, גניבה, העתקה או חשיפה בפני חסרי הרשאה.

קבצים המועלים אל הכספת הוירטואלית מאוחסנים באופן מוצפן בכמה שרתים במקביל על מנת להבטיח כי:

  1. רק בעלי גישה יוכלו לצפות בתכנים,
  2. המידע יישאר מגובה גם אם ייגרם נזק לשרתים,
  3. תינתן לכם גישה מלאה למידע שלכם מכל מקום בעולם.

כספת וירטואלית מאפשרת גמישות מלאה ושליטה חסרת תקדים. 

חלוקה לתאים

ניתן לחלק את הכספת לכמה "תאים" במדרגות אבטחה שונות על מנת להתאים את העבודה עם הכספת לכל עובדי החברה. ניתן לחלק תאים אלה לדרגות אבטחה שונות כך שעובדי חברה בעלי סיווג נמוך יקבלו גישה ל"תאים" המכילים מידע לא מסווג (תמונות, שמות לקוחות, הסכמי עבודה וכו'). עובדים עם סיווג גבוה יותר יקבלו גישה לחומרים סודיים יותר, ורק רובוטים יוכלו לגשת למידע חסוי כמו מספרי כרטיס אשראי.

למה בכלל צריך כספת וירטואלית?

רגולציה

חברות המחזיקות מידע רגיש מחויבות בכללים נוקשים של אבטחת המידע על פי חוקים ורגולציות של מספר רב של גופים ומדינות. אם אתם מתעסקים בכספים או במידע רגיש על לקוחות כגון מיקומים, מספרי זהות, ועוד- ייתכן שחובה עליכם לשמור את המידע דווקא בשרת מאובטח. אי עמידה בחוקי הרגולציה חושפת אתכם לתביעות במקרה של דליפת מידע או התקפת סייבר מוצלחת.

ריגול תעשייתי

חברות שאינן כפופות לרגולציות עדיין חשופות לפריצה הנעשית לצורך ריגול תעשייתי. ישנן חברות רבות עוצמה העוסקות בריגול תעשייתי ועלולות לגנוב את המידע יקר הערך שלכם על מנת להתחרות בכם. כספת וירטואלית מאובטחת תגן על המידע שלכם ותסייע לכם לאתר מקורות דליפה מתוך החברה.

תקיפות סייבר

יש סוגים רבים של האקרים. חלקם ילדים משועממים בני 15 שמנסים לבדוק את גבולות הכוח שלהם, אחרים מפיצים נוזקות כופר ומקווים לסחוט חברות ענק בתמורה לאי- מחיקת המידע היקר שלהם, ויש כמובן גם האקרים בשליחות מדינה עויינת אשר מטרתם היחידה היא לזרוע הרס ובלאגן.

תקיפות סייבר עלולות לגרום לנזקים נרחבים לחברה שלכם. כספת וירטואלית מאפשרת לשמור את המידע יקר הערך שלכם מוגן לחלוטין.

הדלפה מתוך החברה

ישנם עובדי חברה שעלולים בטעות או בכוונה לחשוף או להעביר מידע חסוי. כספת וירטואלית מאובטחת מאפשרת לכם להבטיח שהמידע הרגיש שלכם לא ידלוף מתוך שרתי החברה.

כל פתרונות אבטחת המידע במקום אחד

חברת messagenet מתמחה באבטחת מידע ואוטומציה של תהליכים.

אנו מייצגים  חברות טכנולוגיה בינלאומיות העוסקות בפתרונות אבטחת מידע , אוטומציה והעברת מידע בצורה מאובטחת לעסקים. השירות שלנו כולל ייעוץ, תמיכה טכנית ומקצועית, מציאת פתרונות אבטחה לאחסון, ניטור, שיתוף והעברת קבצים, והטמעת תוכנות לאוטומציה של תהליכים רובוטיים ועוד.

אנו גאים לעמוד בחזית העתידנות הטכנולוגית בישראל. החברה שלנו פועלת בתחום מעל 15 שנים עם מאות לקוחות מרוצים, אחוזי שביעות רצון מהגבוהים בתעשייה (98% חידוש חוזה) ושירות לקוחות מקצועי וזמין.

ראו עוד: Goanywhere | אוטומציה רובטית | דלף מידע | שיתוף קבצים |