מה עדיף: Dropbox או MFT?

שתפו את הפוסט

אז אתה מחפש דרך לשתף בבטחה קבצים עם הצוות שלך. גדול! יש המון כלים שבהם אתה יכול להשתמש היום כדי לשתף מידע. חלקם נמצאים מקומית ואחרים בענן, כלומר סביר להניח שתמצא פיתרון העונה על הצרכים הייחודיים של הארגון שלך. אך האם כלים לשיתוף קבצים אלה מתאימים לך?

 

כאשר אנשים חושבים על שיתוף קבצים אד-הוק, האפשרות הראשונה שעולה לעתים קרובות בראש היא Dropbox. חיפוש מהיר בגוגל ממליץ על Dropbox כפתרון ממשי לדרישות שיתוף הקבצים של הצוות, ואם כבר השתמשת בו למסמכים האישיים שלך או שראית אותו בפעולה תוך כדי שיתוף פעולה בפרויקטים צדדיים, אבל זה מטעה אם אתה חושב  ששירותי שיתוף קבצים כגון Dropbox מתאימים לכל צורך ודרישה

 

אבל מה אם יש פיתרון טוב יותר בחוץ, כזה שמיועד במיוחד לצורכי העברת קבצים ושיתוף קבצים?  לפני שאתה בוחר בכלי כמו Dropbox, אנו ממליצים להשוות אותו ל- MFT

מה זה MFT?

MFT, העברת קבצים בצורה מאובטחת , היא תוכנת העברת קבצים מאובטחת שמפשטת, מייעלת ומאבטחת את הקבצים שאתה מחליף עם הצוות שלך, עובדים, לקוחות, שותפים וספקים.  עבור פתרונות מסוימים כמו GoAnywhere MFT, המטרה היא לא רק להעביר קבצים בבטחה באמצעות פרוטוקולים (למשל, SFTP, FTPS, HTTPS). זה גם לתת לארגונים דרך לאוטומטית לייעל את זרימות העבודה של העברת הקבצים שלהם, לעקוב אחר פעילותם וביקורתם, ולשתף פעולה באופן פנימי בפרויקטים קריטיים למשימה באמצעות ממשק מרכזי אחד.

 

פתרונות העברת קבצים בצורה מאובטחת הם לעתים קרובות יותר מגוונים מאשר פתרונות שיתוף קבצים בענן כמו Dropbox, אך גם MFT וגם Dropbox מציעים יתרונות שונים., הנה כמה טיפים להקל על הבחירה .

 

מתי לבחור Dropbox לעומת MFT , בחר Dropbox אם … אתה זקוק לכלי בחינם (או בעלות נמוכה) כדי לשתף איתו קבצים מדי פעם.

 

Dropbox מאפשרת לעסקים לשתף פעולה במסמכים ולהגביל תיקיות מסוימות למשתמשים ספציפיים. חשבון אישי יכול להיות בחינם, בעוד ששכבות "Dropbox Business" עולות בכל מקום בין $ 12- $ 20 + לחודש למשתמש. Dropbox נגיש דרך דפדפן המוגן על ידי חיבור HTTPS, קבצים מוצפנים AES של 256, משתמשים אינם יכולים לראות תיקיות אלא אם כן ניתנה להם גישה על ידי מנהל המערכת, וניתן להגביל פעולות לתיקיות משותפות בהתאם לצורך ( משתמשים "יכולים להציג" או "יכולים לערוך"). ניתן לבצע שינויים ישירות במסמכים ב- Word Online, והשיתוף הוא רק כתובת אתר או הזמנה משם.

 

אבל יש מגבלות לשירות ששיתוף קבצים כמו Dropbox יכול להציע. ניתן לשתף כתובת אתר עם האדם הלא נכון, לאפשר לו גישה לקבצים והתיקיות הרגישים שלך, וניתן להוריד קבצים ולשתף אותם "במצב לא מקוון". חשבונות בודדים משודרגים מוגבלים לתכונות בסיסיות ופונקציונליות. אלא אם כן יש לך Dropbox Business, מעקב ותכונות ניהול מוגבלות, וחשבונות אישיים בחינם מציעות אפילו פחות.

 

לבסוף, Dropbox היא ספקית צד ג 'המאחסנת קבצים בענן שלהם. בשנים קודמות, הם מחקו בטעות קבצי משתמשים (אם כי כעת הם שומרים גרסאות ישנות יותר של קבצים למשך 120 יום למקרה, אך זה אומר שאתה לא שולט במועד שבו קבצים נמחקים באמת) וסבלו מפגיעות שקובץ באינדקס של קבצים בפומבי גוגל. יתרה מזאת, על פי, "Dropbox יישומיה אינם יכולים להבדיל בין קבצים מוצפנים לקבצים רגילים." כך שאם אתה משתף פעולה בנתונים רגישים במיוחד, פיתרון לשיתוף קבצים שנשאר ברשת הפנימית ונשלט על ידיך ב 100% עשוי להיות מה שאתה צריך כדי להימנע מסיכוני אבטחת סייבר חיצוניים ושגיאות משתמש.

בחר בפתרון MFT להעברת קבצים בצורה מאובטחת אם …אתה זקוק לפיתרון סביר ומגוון לכל צרכי העברת הקבצים ושיתוף הקבצים שלך.

 

פיתרון MFT כמו GoAnywhere MFT מציע מגוון אפשרויות לשיתוף ושיתוף פעולה בקבצים אשר תוכננו במיוחד כדי להפיק את המרב מהצרכים של הצוות שלך. עם GoAnywhere, אתה יכול להשתמש בכמה תכונות הנגישות על ידי לקוח אינטרנט כדי:

שתף פעולה עם הצוות שלך והשותפים שלך באמצעות GoDrive, פתרון סינכרון ושיתוף קבצים ארגוניים. ניתן להשתמש באלטרנטיבה של Dropbox זו במקום או בענן. זה מאפשר לך לעקוב אחר תיקונים, להגיב על מסמכים, להציג מדיה בדפדפן, להצפין נתונים במנוחה, לסנכרן לשולחן העבודה שלך ולשתף קבצים בפלטפורמות מרובות כולל טאבלטים ומכשירים ניידים. GoDrive עוקב בכל פעם שקובץ מועלה, מוריד, נערך, משתף, מגיב ונמחק. זה יכול גם לענות על כל דרישות התאמה שעשויות להיות לך על ידי שמירת קבצים ברשת הפנימית שלך.

רוצה לנסות את פיתרון GoDrive שלנו? הגרסה החינמית של GoAnywhere מגיעה עם 10 משתמשי GoDrive, וניתן למצוא יותר אפשרות לפתוח אותם כפי שאתה זקוק להם. זה פשוט! בנוסף, אם תחליט להשתמש ב- GoDrive בכל הארגון שלך לצורכי שיתוף פעולה בקבצים שלך, GoAnywhere מציעה את עשרת המשתמשים הראשונים בחינם וללא הגבלה של משתמשים 'לצפייה בלבד' ללא עלות. הרישיון למשתמשים רבים הוא תמידי, שאינו מבוסס על מנוי; לאחר עמלה חד פעמית תשלם רק תחזוקה ותתן לך שיתוף פעולה ידידותי למשתמש בתקציב.

 

שלח הודעות אד-הוק המכילות קבצים גדולים או נתונים רגישים באמצעות Secure Mail. תכונה זו כוללת תוסף של Microsoft Outlook לשליחת קבצים לאחרים בקלות ובבטחה באמצעות קישורי HTTPS מוצפנים. באפשרותך לשלוח מספר קבצים בכל פעם, לשלוט על הורדות וגישה מרביים, לקבוע תאריכי תפוגה, להציג מסלולי ביקורת ולאפשר למקבל להגיב בצורה מאובטחת מבלי לדרוש ממנו קודם להגדיר פרופיל.

 

שתף קבצים בתיקיות רשת נגישות לאינטרנט באמצעות תיקיות מאובטחות. תקבל גישה לתיקיות ברשת שלך מכל מקום, כל עוד אתה משתמש מורשה באינטרנט עם דפדפן וחיבור לאינטרנט. ניתן להעביר קבצים במהירות בין שולחן עבודה לרשת פנימית באמצעות חיבור HTTPS מאובטח. בקרות גרעניות מאפשרות למנהל להגדיר הרשאות משתמש לתיקיות (כמו העלאה, הורדה, מחיקה, שם וכו ') בעוד שבילי ביקורת ודיווחים מפורטות עוזרים לארגון לשמור על דרישות התאמה.

 

(פיתרון ה- proxy GoAnywhere Gateway, יכול לעמוד גם בדרישות הרגולציה על ידי שמירה על סגירת היציאות הנכנסות והנתונים שאתה מחליף עם שותפי סחר מ- DMZ. תוכל ללמוד עוד על היתרונות של ה- DMZ בנייר הלבן DMZ Gateways שלנו: נשק סודי לאבטחת מידע.)

 

GoAnywhere MFT יכול גם לתת מענה לאוטומציה להעברת קבצים, קישוריות, תרגום נתונים (התומך בשליחה / אחזור של העברת נתוני XML, בין פורמטים אחרים של קבצים), דיווח וצרכים לשילוב בענן. בהתאם לתהליכים והדרישות הנוכחיים של הארגון שלך, פתרון MFT עשוי לפתור מספר בעיות בבת אחת.

אז, מי עדיף?

פיתרון MFT יכול לספק את הטוב שבשני העולמות – שיתוף קבצים והעברת קבצים מאובטחים – אך בין אם בחרתם ב- Dropbox או ב- MFT, עומד לחלוטין בצרכים העסקיים הנוכחיים שלכם.

 

אם אתה זקוק מדי פעם לשתף פעולה בפרויקטים שאינם רגישים, ואם לא אכפת לך לארח קבצים בסביבת ענן הנשלטת על ידי ספק צד שלישי, ייתכן שחשבון עסקי Dropbox אישי בחינם או בעל שכבה נמוכה עשוי לעבוד עבורך. לחשבון עסקי Dropbox רב שכבתי יש אפשרויות נוספות אם אתה יכול להרשות לעצמך את העלות החודשית של רישוי לשימוש הארגון שלך.

 

עם זאת, תוכנת העברת קבצים בצורה מאובטחת מציעה לארגונים בכל הגדלים ערך רב בהרבה מהעברת קבצים ושיתוף פעולה. אם השיקולים שלך כוללים תאימות (למשל, FISMA, HIPAA, PCI DSS או GDPR), אוטומציה של זרימת עבודה או יומני ביקורת מלאים, או אם אתה שולח נפח גבוה של העברת קבצים ביום, פיתרון MFT כמו GoAnywhere MFT יכול לעזור לפשט תהליכים שלך, צמצם את העבודה הידנית, אבטח את הקבצים שלך בתוך ומחוץ לרשת הפרטית שלך ועוד. ואם עדיין אין לך פיתרון MFT או שאתה משתמש בכלי מחשב, סקריפטים או FTP מחשבים מדור קודם כדי להעביר קבצים, פתרון MFT עשוי לעזור לך לפתור דרישות מרובות בבת אחת.

 

ניתן להוריד ניסוי תוכנה מלא של GoAnywhere MFT בכל עת. ראה לאן MFT יכול לקחת אותך.  גלה את תכונות שיתוף הפעולה של GoAnywhere MFT

למדו כיצד GoAnywhere MFT יכול לספק את דרישות שיתוף הקבצים ושיתוף הפעולה של הארגון שלכם באמצעות תכונות כמו GoDrive, Secure Mail, תיקיות מאובטחות ועוד.

 

 
מאמר זה פורסם על ידי ירון חממי - מנהל תחום MFT & EFSS בחברת MessageNet | קרדיט-אתר GoAnywhere.com