GoAnywhere- מקום ראשון ב- "ריבוע הקסם" של חברת InfoTech כמוצר Manage File Transfer הטוב ביותר.

שתפו את הפוסט

עבור רובנו, כאשר בוחנים פתרונות תוכנה חדשים , מציאת מסמכי השוואה והערכות מקצועיים של גורמי צד שלישי אמינים היא קריטית. אתה רוצה את המידע המקיף והכנה ביותר שתוכל למצוא כדי לעזור לך להחליט אם הפתרון מתאים לארגון שלך.

לשוק העברת קבצים מנוהלים MFT לא תמיד היה קל למצוא דוחות אנליסטים . ובעוד חלק ממוצרי שיתוף הקבצים עשויים לכנות עצמם פתרונות MFT, רבים מהם חסרים את בקרות האבטחה ונתיבי הביקורת (Audit Trails)  המפורטים לדרישות הרגולציה. העברת קבצים, הצפנה, אוטומציה וביקורת הם תכונות של כלי MFT סטנדרטי (מרכזי ), ובמיוחד כאשר הצורך בסוג כזה של פתרונות גדל מיום ליום ובעיקר בארגונים גדולים ומבוזרים.

דוח חדש משנת 2019 מביא נתונים עדכניים על תכונות ויכולות MFT במיוחד עבור לקוחות שכבר רכשו פתרונות MFT !
קבוצת המחקר Info-Tech פרסמה את דוח קטגוריית ניהול הקבצים המנוהלים לשנת 2019, באמצעות בדיקות של ספקים מובילים בתחום ועל סמך ביקורות לקוחות.

מובילים בריבוע הקסם 

ריבוע הקסם בתחום ה MFT לשנת 2019 מדגיש תשעה ספקים שקיבלו פרסים מ- Info-Tech , בעיקר בגין ציון גבוה באיכות התוכנה וחוויית הלקוח. הציון נקבע על סמך ביקורות לקוחות באתר SoftwareReviews.com, אשר היוו גם את הבסיס לנתונים שניתחו בדוח קטגוריית MFT.

להלן הספקים הרשומים המובילים בריבוע הקסם, יחד עם ציוני שביעות הרצון המורכבים שלהם:

GoAnywhere MFT שקיבל ציון : 8.9 מתוך 10
Ipswitch MOVEit – ציון : 8.6 מתוך 10
LeapFile – ציון : 8.4 / 10
IBM MFT – ציון : 8.3 / 10

ספקים נוספים הרשומים בדוח : Adobe Send & Track, Citrix ShareFile, SolarWinds Serv-U, Oracle MFT ו- Accellion Kiteworks.

ציוני שביעות הרצון מורכבים באמצעות ממוצע הציונים בארבעה תחומים:

1) יכולות ספק
2)
 תכונות מוצר
3) סבירות להמליץ ללקוחות אחרים
4) התחושה של הלקוח לספק בנושא אמינות ותכונות אחרות.

כיצד הושווה GoAnywhere MFT לספקי MFT אחרים?

הדו"ח המלא כולל 20 עמודים ומפרט את הדרך שהסוקרים הובילו בבדיקת תכונות המוצר ויכולת הספק. אתה מוזמן להוריד עותק מלא של הדו"ח  או לבדוק את הדגשים המצויינים מטה:

ל- GoAnywhere MFT היה ציון שביעות רצון הגבוה ביותר מכל יצרני ה MFT המתחרים. כפי שניתן לראות בריבוע הקסם שלמעלה, GoAnywhere מדורג במקום הראשון וקיבל ציון שביעות רצון של 8.9 / 10.

GoAnywhere MFT דורג מספר 1 ביכולות אינטגרציה . אלה כללו תמיכה במוצרים צד שלישי ושירותי ענן, קלות שילוב העברה וקבלת קבצים ואסטרטגיית השילוב למערכות נוספות.

GoAnywhere מדורגת גם בשלושת הפתרונות המובילים באיכות היכולות, השימושיות והאינטואיטיביות
, קלות ניהול ה- IT, קלות ההטמעה, קלות ההתאמה האישית, מרחב היכולות וערך המוסף העסקי שנוצר.

GoAnywhere MFT דורג מספר 1 עבור יכולות  מרובות. אלה כללו הצפנה / פענוח, ביצועים גבוהים, תמיכה ב- LDAP, בקרת מכסות רוחב פס וניטור פעילויות . GoAnywhere מדורג גם בשלושת המובילים בתחום האימות, נאמנות הנתונים, העברת קבצים, תמיכה בקבצים גדולים, תמיכה מרובת פלטפורמות ואבטחת תעבורה.

מציעים לך למנף את הדוח

ישנן שתי דרכים מיידיות להשתמש בדוח MFT זה כחלק מתהליך הבדיקה שלך:

1. השווה פתרונות MFT. הדוח מספק מבט מועיל ואמין כיצד משתמשים אמיתיים דירגו כל פיתרון עבור תכונות ספציפיות שהם מציעים. בדוק את האזורים החשובים ביותר לארגון שלך ובדוק כיצד עונים הפתרונות של היצרנים . השימוש במידע זה יכול לעזור לך לקבוע אילו מוצרים יש להתקין ולבדוק בשלב ה POC.
2. שתף את הדו"ח עם מחלקת הרכש. ארגונים רבים דורשים מחקר של צד ג 'כחלק מתהליך הרכש כדי לאמת את הפתרונות שהם שוקלים ברצינות. אפילו אם הארגון שלך אינו דורש דוחות אנליסטים,  לעתים קרובות קל יותר להישען על מחקר לא מוטה שנערך על ידי גוף מוכר ומכובד.

מיהי קבוצת המחקר Info-Tech ?

חברת מחקר וייעוץ בתחום טכנולוגיות המידע, Info-Tech הינה ארגון שצומח במהירות ומשרת מעל 30,000 אנשי IT עם מחקר שמטרתו לפשט את החלטות הטכנולוגיה שלהם. דוחות הקטגוריה נועדו לספק הערכה מקיפה של השוק ולעזור לקונים פוטנציאליים לקבל החלטות טובות יותר. משוב אמיתי ומאומת על ידי משתמשים פעילים יוצר תצוגה הוליסטית של רובד המוצר כדי להקל על החלטות קנייה מורכבות .

ראו עוד: כספת מאובטחת | העברת קבוצים מאובטחת | אוטומציה רובטיתGoanywhere | DLP | MessageNet