סוכנויות הבריאות בניו זילנד נדרשות לבטל את השימוש בפקס ולהגן על אימיילים עד לתאריך 2020

שתפו את הפוסט

להלן מה שאתה צריך לדעת כדי לבצע את המעבר ולהשיג תאימות לפרק 8 של HISF עד 2020

האם אתה חלק מסוכנות בריאות או ארגון בריאות בניו זילנד המשתמשת במכונות פקס מסורתיות או בשיטות אחרות של העברת נתונים חסרות ביטחון כדי לשתף מידע ותקשורת של המטופלים? אם כן, תרצו לשים לב למועדי המועצה בינואר 2020 ודצמבר 2020 לעמידה במסגרת אבטחת המידע של משרד הבריאות (HISF) פרק 8.

פרק 8 של HISF מטרה: להבטיח את שלמות המידע המועבר ברשתות וכי כל שינוי מורשה ונשלט

מסגרת HISO 10029: מסגרת אבטחת מידע בנושא בריאות 2015 הוא תקן לתחום הבריאות והמוגבלות של ניו זילנד, שפורסם בדצמבר 2015. התקן מנוהל על ידי ארגון התקנים למידע על בריאות (HISO) שהוקם ביוני 2003 כוועדה הפועלת בסמכות משרד הבריאות והיא דין וחשבון בפני מנהל הטכנולוגיה והשירותים הדיגיטליים הראשי. דרישה שפורסמה לאחרונה בפרק 8 של HISF (תקשורת) מכתיבה כי סוכנויות בריאות צריכות לפרוש מכונות פקס אנלוגיות לתקשורת חיצונית עד דצמבר 2020. הארגון טוען כי יש להגן על כל ה- PII (מידע המאפשר זיהוי מטופלים) במנוחה ובמעבר. כאשר דוא"ל ופקס מסורתיים רשומים כשני הכלים הנפוצים ביותר להעברת נתוני חולים בענף הבריאות,

הנחיות היישום הספציפי  לאבטחת תקשורת דיגיטלית  המסופקת על ידי HISO קובעת גם כי סוכנויות הבריאות נדרשות לעמוד בכך שהיא מאפשרת TLS גרסה 1.2 ומעלה בשרתי דוא"ל עם חיבורי דואר אלקטרוני נכנסים או יוצאים דרך האינטרנט הציבורי עד ינואר 2020. בנוסף, ואפקטיבי באופן מיידי, שירותי בריאות סוכנויות לא צריכות לרכוש ציוד מכני פקס אנלוגי חדש וליישם אלטרנטיבה דיגיטלית מאושרת ומאושרת עד דצמבר 2020. בין החלופות המומלצות לפקסים אנלוגיים הם פתרונות דיגיטליים המספקים מסמכים סרוקים באמצעות דואר אלקטרוני מאובטחת, העברת הודעות מאובטחת ו / או שיתוף פעולה מאובטח.

העברת קבצים מנוהלת של GoAnywhere (MFT) מטפלת ביעד הכללי בפרק 8 של HISF במספר דרכים:

  • באמצעות  פרוטוקולי תקשורת מאובטחים  לנתונים במעבר ושיטות קריפטוגרפיות חזקות לנתונים במנוחה.
  • מתן מנגנוני בקרת גישה המאפשרים לך ליצור משתמשים, לנהל הרשאות, להשתמש באימות מולטי-גורמים, ממשק עם Active Directory, LDAP, RADIUS וכולל תמיכה ב- SAML.
  • מה שמאפשר לתכונות גישה חזקות מבוססות תפקידים הכוללות 17 תפקידי מנהל מערכת לתמוך בהפרדת חובות, יכולות תצורה גרעיניים עבור תפקידי משתמש מנהל חדשים, בנוסף לתבניות הניתנות להתאמה אישית למשתמשים ברשת.

קריאה קשורה: מערכת הבריאות של Nemours חוסכת זמן עם פיתרון MFT גמיש

כלי יעיל, משתלם וניתן להרחבה של HISF, פרק 8, כלי תאימות דוא"ל

הדואר המאובטח של GoAnywhere MFT   מאפשר לסוכנויות בריאות וארגוני בריאות אחרים המודעים לאבטחה להעביר הודעות, קבצים וקבצים מצורפים דרך ערוצים מאובטחים, עם נוחות פונקציונליות הדוא"ל. אנשי מקצוע בתחום הבריאות יכולים להעביר מידע בריאות מוגן באמצעות חיבורי TLS גרסה 1.2 בכדי לספק קישור לנתונים רגישים. דואר מאובטח אוכף מגבלות אימות על הנמען כדי להבטיח שלא תיפגע הסודיות. עד לאחזור הנתונים על ידי נמענים מורשים, התוכן מוצפן במנוחה באמצעות צופנים AES 256 סיביים חזקים. Secure Mail מציע הגנה רבה יותר מהודעות דוא"ל מסורתיות, מסיר מגבלות גודל קובץ ומספק כלי דוא"ל מוצפן בעל ערך כדי להבטיח תאימות בכל הארגון שלך.

הצוות שלך יכול לגשת ולשלוח הודעות מאובטחות באמצעות ממשק דפדפן האינטרנט שלנו או להשתמש בתוסף עבור Microsoft Outlook כדי לשלוח הודעות אד הוק ונתונים הלוך ושוב בין חולים, משרדי בריאות אחרים וספקים כמו חברות ביטוח או בתי מרקחת. בקרות הרשאות פירוטות, וכן יומני ביקורת מפורטות מאפשרים לך לעקוב אחר כל העברה.

 

 

 

 

 

 

ביטול תקשורת פקס אנלוגית עם אלטרנטיבות דיגיטליות לצורך HISF פרק 8 תאימות פקס
שמירה על סודיות ויושרה של נתונים במנוחה היא אתגר מתמיד העומד בפני ארגונים הפועלים בתחום הבריאות. תיקיות מאובטחות של GoAnywhere MFT  מציעים פיתרון קל לשימוש להגנה על נתונים רגישים במנוחה ברחבי הארגון של סוכנות הבריאות שלך ומאפשר שיתוף פעולה מאובטח כפי שהוכתב על ידי HISF פרק 8. תיקיות מאובטחות מאפשרות למשתמשים ברשת לאחסן ולגשת לנתונים רגישים באמצעות ממשק מקוון קל לשימוש. נתונים מוצפנים באמצעות הצפנה חזקה של AES 256 סיביות במיקומי אחסון ארגוניים, אפילו בסביבות ענן מסחריות במידת הצורך. לאחר מכן נגישים נתונים במנוחה על ידי משתמשים מאומתים ומורשים באמצעות ממשק דפדפן דרך HTTPS. על ידי שילוב תיקיות מאובטחות עם תכונות אחרות של GoAnywhere MFT, הארגון שלך יכול להגן על נתונים לאורך מחזור החיים שלו כנדרש על ידי HISF.

קריאה קשורה: המרכז הרפואי של אוניברסיטת טנסי משתמש ב- MFT כדי לשפר את האבטחה של נתונים רגישים של המטופלים

שתף ושיתף באופן מאובטח מידע על בריאות המטופלים עם GoDrive וטפסים מאובטחים
מודול GoDrive  עוד מחמאות יכולות העברת קבצים של GoAnywhere ידי הצעת אמצעי בטוח לחלוק ולשתף פעולה על קבצים בין מכשירים המחוברים לרשת ומאומת. על ידי המשתמשים הניהוליים ניתן להגביל הרשאות קבצים בהתאם לצורך לשמירת סודיות נתוני הבריאות הרגישים תוך יישום הצפנה חזקה של AES 256 סיביות. ניתן אפילו לשתף תיקיות בצורה בטוחה למכשירים ניידים באמצעות פתרונות GoDrive הנוחים עבור Windows, MacOS או האפליקציה לנייד. בתרחיש הגרוע ביותר של מכשיר שאבד או נפגע, GoDrive יכול אפילו להסיר מרחוק גישה לקבצים ולמחוק תיקיות במידת הצורך.

טפסי Secure  מודול זה מאפשר לך ליצור צורות שבץ בדף אינטרנט, כך שאתה יכול לפשט את התהליך של כל דבר, החל מזיני מידע מטופל חדש, כדי סטנדרטיזציה מעקב ותיעוד ותקשורת, או מידע המבקשת מצורפות גדול מן המטופלים.

 

 

 

 

ראה כיצד GoAnywhere MFT יכול לעזור לך להשיג בקלות ציות לפרק 8 של HISF
ניתן להתקין את GoAnywhere כמעט בכל  פלטפורמה במקום או בענן , מה שמאפשר לסוכנות הבריאות שלך לפרוס את התוכנה בקלות תוך דקות ספורות. אין צורך בכישורי תכנות. ממשק האינטרנט האינטואיטיבי מבוסס הדפדפן עם פונקציונליות קלה של גרירה ושחרור, בתוספת תיעוד מפורט עוזר להקים את הצוות שלך במהירות.

עמידה בדרישות פרק 8 של HISF יכולה להיות מעבר פשוט עם יישום GoAnywhere ברשת שלך. העברת קבצים מנוהלת של GoAnywhere ניתנת להרחבה כך שתתאים לצרכים של סוכנויות הבריאות בכל הגדלים, בנוסף ניתן להתאים אותה לתקציב שלך וצריכה לכלול רק את  המודולים והתכונות  המתאימים לארגון שלך.

עזרנו לארגוני בריאות רבים בהצפנת מיילים.
אם תרצה ללמוד עוד, אנו מזמינים אותך  לבקש הדגמה מותאמת אישית  בה נוכל להראות לך בדיוק כיצד GoAnywhere יכול לעזור לארגון שלך, או אם אתה מעדיף לנסות זאת בעצמך, אל תהסס להוריד חינם ללא  30 יום משפט מאתר האינטרנט שלנו .

ראו עוד: כספת מאובטחת | העברת קבוצים מאובטחת | אוטומציה רובטיתGoanywhere | DLP | MessageNet