חברת Sasa Software , חברת הסייבר סקיוריטי אשר בבעלות קיבוץ סאסא וחברת MessageNet נציגת FORTRA מכריזות על שיתוף פעולה

שתפו את הפוסט

חברת Sasa Software , חברת הסייבר סקיוריטי אשר בבעלות קיבוץ סאסא וחברת  MessageNet הנציגה בישראל שלFORTRA יצרנית מוצר GoAnywhere MFT  מכירזות על שיתוף פעולה בוועידה הכלכלית הרביעית מבית מידע כנסים 8/7/2019

GoAnywhere מהווה  חלופה חשובה למגזר הממשלתי, הפיננסי והכלכלי בישראל, לפתרון הכספות הוירטואליות ושיתוף הפעולה עם Sasa Software יוודא שהמשתמשים ימשיכו לקבל את רמת ההגנה הגבוהה ביותר על הקבצים הנשמרים ב GoAnywhere MFT

שיתוף פעולה ייחודי הוכרז במסגרת הוועידה הכלכלית הרביעית מבית מידע כנסים אשר תתקיים ביום שני, ה- 8.7.2019 במרכז הכנסים Avenue.

שיתוף פעולה בין החברות FORTRA וסאסא סופטוור המפתחת מוצר הלבנה GateScanner Content Disarm and Reconstruction (CDR) יכלול השקת קונקטור ייעודי בין GoAnywhere  ו GateScanner המאפשר עבודה אינטגרטיבית של שני המוצרים.

לקוחות ישראלים אשר יישמו את פתרון ההגנה וההלבנה של סאסא סופטוור GateScanner יוכלו מעתה לבצע חיבור למערכת העברת קבצים וכספות GoAnywhere בצורה מהירה וקלה וללא פיתוח כלל.

Sasa Software אשר נוסדה בשנת 2013, הינה חברת סייבר סקיוריטי בבעלות קיבוץ סאסא בגליל העליון, ומובילה בתחום ה"הלבנה" – Content Disarm and Reconstruction (CDR).  טכנולוגיית ה –  GateScanner® CDR  מייצרת גרסה מנוטרלת ובלתי מזיקה של כל אימייל וקובץ המגיעים אל הארגון, ובכך מונעת מתקפות מתקדמות ובלתי ניתנות לזיהוי.

החברה מגינה על למעלה מ 250 לקוחות ברחבי העולם, ביניהם נובל אנרג'י, "טבע", משרדי ממשלה, בנקים, חברות ביטוח, חברות אנרגיה ותשתיות קריטיות.

 החברה משיקה כעת גרסאות ענן SaaS לכל המערכות – ובפרט לדואר וממשקי REST API כך שמערכות חיצוניות יוכלו להתחבר ולקבל את שירות ההגנה המתקדם.

Sasa Software זכתה בפרס הספק המוביל להגנה על תשתיות קריטיות של Frost & Sullivan לשנת 2017 לאסיה פסיפיק.

Messagenet מקבוצת עידור נוסדה בשנת 2002 , חברה בבעלות פרטית מתמקדת בשיווק, מכירה ויישום של מגוון פתרונות תוכנה בתחומי העברה ושיתוף מידע בצורה מאובטחת  MFT ופתרונות אוטומטיזציה של תהליכים RPA . החברה משרתת קרוב ל 750 לקוחות ופועלת באמצעות שיתופי פעולה אסטרטגים.

 

 GoAnywhere שלאחרונה נבחר לפתרון ה Managed File Transfer המוביל בעולם בסקר שפורסם על ידי חברת הסקרים הבינלאומית InfoTech , הינו מוצר מוביל המשמש כפתרון כספות וירטואליות , מייל מאובטח ומערכת אוטומטית להעברת קבצים לארגונים וחברות הנדרשות לתקני אבטחת מידע ורגולציה מחמירים ביותר.  GoAnywhere מוטמע באלפי עסקים בתחומי הפיננסים, ביטחון, ממשלה, ביטוח, בריאות, תעשיה ועוד.

לאחרונה הודיעה חברת CyberArk ללקוחותיה המשתמשים במוצר הכספות שלה על תהליך הפסקת פיתוח (Sunset ) שסופו בשנת 2021. בעקבות הכרזה זו נדרשים מאות מלקוחות החברה למצוא חלופה מתאימה לתשתית אשר שימשה אותם במשך שנים רבות להעברה וקבלת קבצים בצורה מאובטחת (כספות) .

בשלהי 2018 זיהתה חברת MessageNet את המגמה , המצוקה והאתגר והחלה בתהליך של בניית חלופה טכנולוגית הכוללת כלי מיגרציה אוטומטיים מתשתית CyberArk לתשתית GoAnywhere כל זאת בשיתוף פעולה עם שותף עיסקי עתיר ידע וניסיון בהתקנה מימוש ופיתוח על גבי פתרון הכספות של סייברארק.

הפלטפורמה הטכנולוגית של GA  מהווה חלופה אופטימלית לפתרון הכספות של סייברארק ומאפשרת מענה גם על צרכים נוספים ועתידים בתחום ה Secure File Transfer, מייל מאבטח, שיתוף קבצים ועוד. שיתוף הפעולה עם Sasa Software יוודא שהמשתמשים ימשיכו לקבל את רמת ההגנה הגבוהה ביותר על  הקבצים הנשמרים בכספות.

ירון חממי סמנכ"ל פיתוח עסקי במסגנט: "שיתוף הפעולה עם סאסא סופטוור יצרנית מוצר ההלבנה GateScanner מהווה נדבך נוסף בהרחבת פעילות ה Manage File Transfer שלנו בשוק המקומי. מתן אפשרות ללקוחות המשותפים וחדשים  לחבר בין שתי המערכות, יאפשר אכיפת אמצעי א.מידע ורגולציה טובים יותר, ועל ידי כך שליטה מלאה על התהליכיים העסקיים המשלבים העברה ושליחת קבצים מתוך ומחוץ לארגון.  אני שמח שהצלחנו לסיים את פיתוח הממשקים המשותפים בזמן מהיר מאד , אין לי ספק שלקוחותינו יקבלו ערך מוסף גבוה מאד משיתוף הפעולה ביננו"

יעקב ירוסלב, מנכ"ל סאסא סופטוור "אני שמח להכריז על שיתוף הפעולה עם חברת GoAnywhere כיוון שזה עונה על צורך חשוב שנוצר בעקבות ההכרזה של CyberArk על הפסקה הדרגתית בתמיכה במוצר הכספות שלהם. מערכת ה-  GateScanner  של סאסא סופטוור מוודאים שכל קובץ הנכנס והיוצא מהכספת יהיה נקי מאיומים, ובטוח לשימוש ברמה הכי גבוהה שיש, ושיתוף הפעולה מאפשר ל GoAnywhere להציע את השירות של סאסא סופטוור ללקוחותיהם דרך ה – Market place של החברה", מסכם ירוסלב.