"GoAnywhere – החלופה המועדפת לפתרון כספות וירטואליות מאובטח"

שתפו את הפוסט

GoAnywhere, מוצר הדגל של FORTRA המיוצג בישראל על ידי MessageNet, הוא החלופה המיטבית לפתרון הכספות הווירטואליות הוותיק של סייברארק, שהודיעה באחרונה על סיום התמיכה במוצר ● "ישראל היא שוק בעל פוטנציאל מכירות משמעותי עבורנו – ונסתער עליו במלוא המרץ", אמרו ג'יימי גלגר וגוני מק'ול, בכירי FORTRA, בביקורם בישראל

ג'יימי גלאגר'מנהל מכירות בנלאומי ב- Helpsystem. צילום: יח"צג'יימי גלאגר'מנהל מכירות בנלאומי ב- FORTRA. צילום: יח"צ כתב: הילל יוסף.

"GoAnywhere מאפשר לארגונים לפשט את האינטגרציה ולשנע מידע מכל מקום לכל מקום, על גבי כל פלטפורמה ובכל סביבת IT. הוא עושה זאת באופן אחוד ומוכלל, עם הצפנה ובקרה. כך, הוא עונה לא רק לדרישות אבטחת המידע הארגוניות ולתקן האבטחה ISO 27001 – אלא גם הולם לכלל הרגולציות למגזרים השונים, דוגמת HIPPA לעולם הבריאות, PCI לעולם כרטיסי האשראי ו-GDPR לעולם הגנת הפרטיות. כל אחד מהתקנים הללו מסייע להגנה, אבל נדרש פתרון מוכלל העונה לכל הדרישות", כך אמרו דוני מ'קול וג'יימי גלאגר מ- FORTRA.

השניים ביקרו באחרונה בישראל. גלאגר משמש בחברה כמנהל מכירות בינלאומי ומק'ול כמנהל טכנולוגי לאזור EMEA. מוצר הדגל של החברה, GoAnywhere מיוצג בישראל על ידיMessageNet.

FORTRA , אמר גלאגר, "מתמחה בפיתוח פתרונות לניהול מידע וניטור רשתות מחשוב. GoAnywhere, מוצר הדגל שלנו, הוא פלטפורמה המציעה לארגונים דרך קלה ומהירה ליישום תהליכים עסקיים, לטיפול, ניהול והגנה על המידע. מדובר במערך מוצרים שלם לטיפול והגנה על מידע רגיש בארגון ומחוצה לו, באופן מוצפן. המוצר פועל בעולמות MFT (ר"ת Managed File Transfer), ו-EFSS (ר"ת Enterprise File Sync and Share). זהו פתרון ארגוני מאובטח וממוכן, המטפל בהעברות קבצים בארגונים מכל הגדלים. הפתרון מתקבל ברישוי מסורתי (On Premise) בסביבות ענן, או בסביבות היברידיות. הוא מסייע לארגונים להלום לתקנות הרגולציה בקלות, משפר את אבטחת הנתונים ומייעל תהליכים ידניים".

לדברי גאלגר, "בחודשים האחרונים הוספנו מגוון רחב של ממשקים למערכות צד שלישי, ביניהם מערכת הלבנה, CDR, מערכות DLP וקונקטורים נוספים למגוון ישומים כולל שירותי הענן שלאמזוןגוגל ומיקרוסופט". הוא ציין כי "GoAnywhere הוטמע בקרב יותר מ-10,000 ארגונים בעולם. על לקוחותינו נמנים בורסת לונדון, בנק אוף אנגלנד, ניו יורק בנק, HSBC, משרד רישוי הנהיגה בארהצות הברית, ו-וולס פארגו".

דוני מ'קול', מנהל טכנולוגיות ב- Helpsystem. צילום: יח"צ

דוני מ'קול, מנהל טכנולוגיות ב- FORTRA. צילום: יח"צ

מ'קול ציין כי "באחרונה עלתה הדרישה למציאת חלופה עבור כספות וירטואליות של סייברארק ואנו מציעים ללקוחות הארגוניים את GoAnywhere כחלופה מלאה לתחום. הגעתנו ארצה מעבירה מסר לפיו אנו מסתערים על השוק הישראלי ומציעים, באמצעות MessageNet ושותפיה העסקיים, פתרון מיטבי לתחום הכספות הווירטואליות המאובטחות. פגשנו לקוחות ישראליים מכלל מגזרי המשק, וחשנו בהתעניינות רבה בפתרון. MessageNet משמשים לנו בארץ עין, פה ואוזן – הם יותר מנציגים שלנו בישראל, הם הזרוע הארוכה שלנו בארץ. השוק הישראלי מתאפיין בבעיות דומות לשוק העולמי, מאמץ מוקדם של טכנולוגיות ואני רואה פה פוטנציאל נרחב להגדלת הפעילות שלנו בישראל".

גלאגר סיים בציינו כי "אנו מככבים בדו"חות של חברות המחקר, ובשל חדשנות המוצר, הוא זכה באחרונה במקום הראשון בריבוע הקסם של חברת הסקרים InfoTech. אנו משלבים ניסיון בן 37 שנים עם חדשנות טכנולוגית. אנו שואפים ליחסים ארוכי טווח עם הארגונים בישראל – ונמשיך לפעול להגדלת בסיס הלקוחות המקומי".

ירון חממי, סמנכ''ל פיתוח עסקי ומכירות, MessageNet. צילום: יח"צ

ירון חממי, סמנכ"ל פיתוח עסקי ומכירות, MessageNet. צילום: יח"צ

בשנה האחרונה", אמר ירון חממי, סמנכ"ל פיתוח עסקי ומכירות ב-MessageNet, "המוצר הותקן בעשרות ארגונים בארץ. על לקוחותינו נמנים גופים מהגדולים במשק. הגעתם של מ'קול וגלאגר ארצה מדגישה את המסר של מחויבות החברה לשוק הישראלי. להערכתי, עד סוף 2019 נחצה את רף 100 הלקוחות של המוצר בישראל. נמצב עצמנו כמובילים בתחום ה-MFT, עם מוצר בעל ערכים מוספים, תמחור מיטבי ויחס עלות-תועלת מועדף. GoAnywhere מפשט את החיבור של כלל התהליכים המשלבים העברת קבצים ומספק ניראות, הגנה, בקרה ושליטה באופן מלא. השוק צמא למוצרים כמותו".

חממי סיים באומרו כי "בחירת שותפים עסקים איכותיים היא אבן יסוד: הם 'הרוח החיה' בשטח, המבצעים בפועל של יישום מוצלח של פרויקט ה-MFT ויישום הכספות באתרי הלקוח, וזאת בליווי ותמיכה של צוות MessageNet . אציין בגאווה את Bulwarx – שותף עסקי שפועל איתנו מתחילת הדרך ובהצלחה רבה. Bulwarx מתמחה ביישום מערכת הלבנה וכספות מאובטחות. שיתוף הפעולה בינינו מבוסס על מקצועיות רבה, ידע והבנה מצוינת של צרכי הלקוחות. אנו שמחים וגאים לעבוד עם שותף בעל ערך מוסף והבחירה ב-GoAnywhere כטוב מסוגו מהווה את חוד החנית להצלחתנו המשותפת".