קליינט מנוהל Agent

 

מה הוא קליינט מנוהל Agent?

קליינט מנוהל או בשמו הפורמאלי GoAnywhere Agent הוא יישום קל משקל הפועל כדי להפוך את העברות הקבצים לאוטומטיות מתוך מערכות מרוחקות או מקומיות באמצעות שרת ה MFT שלכם! ה Agents מנוהלים על ידי פריסה של מערכת ה MFT, ומאפשר לכם לקבוע את התצורה והתזמון של העברות הקבצים והתהליכים העסקיים על ידי ממשק אינטואיטיבי מבוסס דפדפן .

לינק  תוכנות MFT: הגדרה, הבדלים ומקרים לשימוש

כיצד פועל ה Agent? כאשר מופעל תהליך העברת הקבצים , כל נתוני הרישום מכל ה Agents  (היכן שהם פרושים) מנוהלי בשרת ה MFT המרכזי עבור ביקורת ודיווח מאוחדים.  גישה ייחודית זו מאפשרת צפייה, מעקב וניהול של כל העברות הקבצים הפעילות בארגון ומחוצה לו.

ניתן להתקין את ה Agents על כל שרת או תחנת עבודה ובמגוון מערכות הפעלה כולל;Windows, Linux, UNIX, IBM I ומערכות Mac OS. ארגונים המעדיפים לבצע את תהליכי העברות הקבצים שלהם בענן, GoAnywhere MFT תומך בשימוש של תכונות מרחוק בתשתית ענן כמו Amazon EC2 או Microsoft Azure.

למדו עוד על תוכנות MFT:

חפשו סמינרים בנושא מעל גבי האינטרנט, קבלו את המיטב של GoAnywhere: תוכנות.

מאפייני Agents

GoAnywhere Agents תומכים במאפיינים רבים, כדי לעזור לכם להכיר את יוזמות מפתח ה- IT (טכנולוגית המידע) בארגונכם. להלן רק מספר דברים שהתוכנות יכולות לבצע:

 • להפוך לאוטומטיות ולאבטח העברת קבצים בסביבה המנוהלת באופן מרכזי
 • לנטר תיקיות במערכות של תוכנה עבור קבצים חדשים או כאלה ששונו
 • תוכנה לתזמון העברות קבצים בתאריכים/זמנים עתידיים
 • התוכנה מספקת יכולת סדר עבודה נוספת כמו דחיסה, ביטול דחיסה, ניתוח נתונים, שילוב בבסיסי נתונים, קידוד ופענוח PGP, העברות קבצים SFTP ו- SCP וביצוע פקודות מקוריות
 • שליחת התראות בדוא"ל או הודעות מלל, כאשר קיים כשל בתכנת העברת הקבצים
 • הזנת נתוני ביקורת ל- GoAnywhere MFT עבור דיווח מרכזי
 • ניטור מיקום ומצב באמצעות מפת תוכנה אינטראקטיבית
 • הודעות על פריסה אוטומטית אם התוכנה עוברת למצב לא מקוון

 

כספת מאובטחת

פריסת התוכנה

האיור הבא מציג כיצד ניתן להתקין את תוכנות ה- MFT על המערכות של רשת הארגון שלכם ובמקומות מרוחקים:

מימוש ושימוש ב Agents ברשת הפנימית והחיצונית

 1. תוכנות ברשת הפנימית

ניתן להתקין תוכנות על שרתים או תחנות עבודה ברשת שלכם להעברות קבצים מ/אל GoAnywhere ומערכות אחרות המיועדות לעיבוד. התוכנות מסוגלות לבצע סדרי עבודה נוספים במערכת בה התוכנה נפרסה כמו בהעתקת קבצים, מתן פקודות או ניתוח נתונים.

 1. תוכנות במקומות מרוחקים

ניתן להתקין תוכנות במקומות מרוחקים לשם ניטור אוטומטי של תיקיות והעברות קבצים על בסיס אוטומטי. מאפיין זה של "תשאול קמעונאי" אידיאלית עבור סנכרון קבצים בין מרכז נתונים תאגידי לבין מיקומים מרוחקים כגון חנויות או סניפים.

 1. תוכנות על מערכות מסחר עם שותפים

ניתן להתקין תוכנות על שרתים השייכים לשותפיכם למסחר. כאשר שותף מסחרי מציב קובץ בתקייה המנוטרת על ידי התוכנה, GoAnywhere יכולה למשוך אוטומטית את הקובץ לרשת הארגון שלכם. לפי התור, GoAnywhere יכולה להשתמש בקשרי תוכנה אלה, כדי להזרים קבצים לשותפים המסחריים שלכם.

 1. תוכנות על תשתית ענן

תוכנות MFT ניתן להתקין  לדוגמה,  על שרת בתשתית ענן כמו Amazon AWS and Microsoft Azure.

בתוכנות אלה ניתן להשתמש להעברת קבצים מאובטחת בין הענן לרשת הפנימית שלכם.

מפות תוכנה ניתן לנטר תוכנות באופן חזותי ולנהל אותן באמצעות מפה אינטראקטיבית. הן מקודדות בצבעים, כדי להראות אם הן במצב מקוון או לא מקוון. פשוט הקישו על מיקום הסיכה על מנת לקבל את קונסולת התוכנה.

ניהול מרכזי ואבטחה

GoAnywhere הנה פתרון MFT הממרכז את הבקרה על התוכנות המחוברות. משתמשים ניהוליים ב- GoAnywhere יקבעו את תצורת העבודה אותה יש לבצע בתוכנות מקומיות ומרוחקות ויוכלו גם לראות אירועים מתרחשים, כמו העברת קבצים או סדרי עבודה שהושלמו.

התקשורת בין כל תוכנה וה- GoAnywhere מקודדת באמצעות SSL/TLS. אימות תהליך מאובטח רב שלבים יוצר אמון בין התוכנות לבין ה- GoAnywhere. לתוכנות אין את ממשק המשתמש הפרטי שלהם מאחר והניהול מבוצע באמצעות קונסולה מבוססת אינטרנט של GoAnywhere.

תוכנות ניתן לקבץ יחד כדי לפשט את ההתקנה וקביעת התצורה. הדבר מאפשר למשתמשים להגדיר משימות שיופעלו על כל התוכנות בקבוצה. לדוגמה, לארגון שיש לו מאות חנויות קמעוניות יכול בקלות לגלגל קבצים חדשים לכל חנות או לכל קבוצה, או ניתן להגדיר קבוצה של שרתי Linux כדי לבצע אותה מעטפת קובצי פקודות (scripts) בכל המערכות בעת ובעונה אחת.

GoAnywhere מחלקת אוטומטית שדרוגים לכל תוכנה לפי הצורך. זהו תהליך ללא תפרים שבו GoAnywhere תשדרג תוכנות בעת כשהם במצב סרק (למזעור את ההפרעה).

הפיכת סדרי העבודה שלכם לאוטומטיות והעברות קבצים על פני הארגון

האם הנכם חושבים שתוכנות MFT פותרות את המפתח הנדרש לארגון שלכם? תנו לנו להראות לכם! בקשו עוד היום הדגמה אישית כדי ללמוד את GoAnywhere MFT ולראות תוכנות בפעולה.