מביאים לכם את כל הפתרונות לאוטומציה, סייבר ואבטחת מידע באירגון

MessageNet מקבוצת עידור, חברת הפצה עם ערך מוסף (VAD). MessageNet היא ספקית של שירותי ייעוץ בתחומי הסייבר, פתרונות לשיתוף והעברת קבצים, מערכות מסרים אלקטרונים, מוצרי הצפנה והזדהות חזקה, ליווי בתחומי הרגולציה ובדיקות חדירה.
MessageNet, חברת ההפצה הרשמית של Fortra בישראל, מספקת ליווי, הטמעה ותמיכה מקצועית ברמה הגבוהה ביותר לכל פתרונות החברה.

Fortra היא חברה אמריקאית מובילה (מינאפוליס, מינסוטה, ארה"ב) של ניהול רשתות, בינה עסקית, פתרונות אבטחה ותאימות ומטרתה לסייע לארגונים בבנייה של ™Better IT. משימתה של Fortra היא לספק פתרונות המבוססים על היסודות של עיצוב טכנולוגי מעולה, איכות גבוהה, חווית משתמש מהשורה הראשונה והקניית היכולת לשיפור ביצועים. הפתרונות של Fortra מפשטים את תהליכי ה-IT הקריטיים ומספקים לארגון שקט נפשי.

פתרונות אוטומציה

להשלים יותר עבודה בפחות זמן, להעצים עובדים
להפוך משימות ידניות לאוטומטיות ולרכז את לוח הזמנים של צוות ה- IT כולו.

אוטומציה תהליכית

Robotic Process Automation

RPA

טכנולוגיית RPA היא אוטומציה של תהליכים עסקיים המבוססת על רובוטי תוכנה או על בינה מלאכותית/דיגיטלית. טכנולוגית RPA מפחיתה את הנטל על העובדים האנושיים ומפנה להם זמן ליוזמות אסטרטגיות טובות יותר על ידי הקצאת משימות ידניות וחוזרות על עצמן לרובוטי התוכנה. טכנולוגית RPA מאפשרת לארגון להגדיל את הפרודוקטיביות ולהפחית עלויות.

Automate היא תוכנת אוטומציה הניתנת להרחבה ופותרת בעיות אמיתיות, מספקת ערך מהר יותר ועוזרת להשיג הצלחה באוטומציה – הכל בפתרון אחד. עם גמישות ומדרגיות מעולים, ניתן לעבור ממשימות אוטומטיות בסיסיות לפריסה מלאה ברמת הארגון.

תוכנית רישוי: Perpetual , Subscription

מודל: On-Premise , Cloud , MSP N/A

automate

אוטומציה לעומסי עבודה

Workload Automation

WLA

טכנולוגית WLA היא אוטומציה של עומסי עבודה. תהליך שימוש בתוכנה כדי לתזמן, ליזום ולבצע תהליכים עסקיים ומשימות מגוונות. השימוש באוטומציה של עומסי עבודה מאפשר לכל התהליך הזה להתרחש ללא התערבות אנושית או ידנית.

JAMS מרכזת תהליכי אצווה ועומסי עבודה קריטיים לארגון המודרני. הפתרונות היעילים של JAMS מאחדים את תזמון העבודה למרכז פיקוד אחד עם שפע של תכונות אוטומציה לביצוע עבודות בצורה מהימנה ומאובטחת. היכולות חוצות הפלטפורמות של JAMS מאפשרות לארגון להפיק ערך מרבי מהפלטפורמות והיישומים שלהם בכל מודל שרק ירצוOn-Premise ו-Cloud

תוכנית רישוי: Perpetual , Subscription

מודל: On-Premise , Cloud , MSP N/A

פתרונות אבטחת סייבר
על ידי FORTRA

הגן על נתונים קריטיים באמצעות פתרונות אבטחה
אוטומטיים של FORTRA

תיוג מידע

Data Classification

סיווג נתונים הוא תהליך של ניתוח נתונים וארגונם בקטגוריות על סמך סוג קובץ, תוכן ומטא דאטה אחרים. סיווג נתונים נכון מאפשר לארגון להחיל בקרות מתאימות על סמך נתוני הקטגוריה שנקבעו מראש. סיווג הנתונים עשוי לחסוך זמן וכסף מכיוון שהוא מאפשר להתמקד במה שחשוב, ולא לבזבז את הזמן בהצבת בקרות מיותרות.

תוכנית רישוי: Subscription , Perpetual

מודל: On-Premise , Cloud , MSP N/A

BoldonJames הוא פתרון ותיק בתעשייה בקטגורית סיווג נתונים והעברת מסרים מאובטחים. הפתרון מבטיח חדשנות, מצוינות בשירות ופתרונות טכנולוגיים מהסוג הטוב ביותר, באמצעות שילוב עם מערכות אקולוגיות חזקות לאבטחת מידע וממשל ובכך מאפשר ללקוחות לנהל נתונים טוב יותר, לייעל פעולות שוטפות ולהגיב באופן יזום לשינויים רגולטוריים.
לחברה 30 שנות ותק של שרות לארגוני אנטרפרייז המובילים בעולם, Systems Integrators, ארגוני ממשל וצבא ועוד.

Titus הוא שם נרדף לסיווג נתונים ברמה עולמית ומיליוני משתמשים ברחבי העולם נותנים בו אמון, כולל ארגוני צבא, ממשלה וארגוני Fortune 100 המובילים.
ל-Titus תוספות של זיהוי נתונים וטכנולוגיות למידת מכונה מתקדמות, עובדה שהפכה אותו למוביל עולמי בהגנת מידע ארגוני.

מניעת דלף מידע

Data Loss Prevention DLP

טכנולוגית מניעת דלף מידע מוודאת שמשתמשים לא ישלחו מידע רגיש או קריטי מחוץ לרשת הארגונית.
DLP מתאר מוצר תוכנה המסייע למנהל הרשת לשלוט בנתונים שמשתמשים בארגון יכולים להעביר.

חבילת מוצרי אבטחת המידע של Clearswift מספקת הגנה מלאה ועקבית על פני דואר אלקטרוני, אינטרנט ונקודות קצה, ומאפשרת לצוותים לשתף פעולה בצורה יעילה ומאובטחת, תוך מתן שליטה וניראות ל-IT על נתונים רגישים חשובים.
מניעת אובדן נתונים (DLP) היא דאגה מרכזית עבור ארגונים שצריכים לעמוד בדרישות רגולטוריות כגון GDPR או HIPAA.
כל מוצרי Clearswift מבוססים על מנוע בדיקת תוכן עמוק שמזהה, מנתח ומשנה תוכן בזמן אמת. תכונות עיבוד וחיטוי ייחודיות מסירות רק את האלמנטים שעלולים לגרום לפריצת מידע לא רצויה או מתקפת סייבר משבשת, ולהשאיר את התקשורת זורמת וללא סיכונים

תוכנית רישוי: Subscription , Perpetual N/A

מודל: On-Premise , Cloud , MSP

Digital Guardian היא חברת תוכנה אמריקאית למניעת אובדן נתונים המייצרת פתרונות זיהוי וחסימת פעולות זדוניות של משתמשים ותוכנות זדוניות בנקודות הקצה.
Digital Guardian מספקת תוכנה הן ברמת משתמש הקצה והן ברשתות ארגוניות, שרתים, מסדי נתונים ובענן.

תוכנית רישוי: Subscription , Perpetual

מודל: On-Premise , Cloud , MSP

העברת קבצים מנוהלת

Managed File Transfer MFT

העברת קבצים מנוהלת היא טכנולוגיה המאבטחת ומפשטת את תהליך החלפת קבצים פנימית או חיצונית לארגון. טכנולוגית MFT מספקת בקרה מרכזית לצוותי ה-IT ומאפשרת יצירה, ניהול וניטור של חיבורי העברת קבצים בין אנשים, יישומים, עסקים ומערכות.

messagenet-ספקית שירותי ייעוץ בתחומי הסייבר, פתרונות לשיתוף והעברת קבצים , מערכות מסרים אלקטרונים ומוצרי הצפנה והזדהות חזקה וליווי בתחומי הרגולציה ובדיקות חדירה-,לוגו חברה ganywhesr-logo
messagenet-ספקית שירותי ייעוץ בתחומי הסייבר, פתרונות לשיתוף והעברת קבצים , מערכות מסרים אלקטרונים ומוצרי הצפנה והזדהות חזקה וליווי בתחומי הרגולציה ובדיקות חדירה-,לוגו חברה ganywhesr-logo

GoAnywhere אבטחת נתונים עם פתרונות רבי עוצמה להעברת קבצים.
GoAnywhere הוא קו מוצרי אבטחת סייבר עטור פרסים המסייע לאלפי ארגונים בכל רחבי העולם להתחבר בבטחה לשותפי הסחר, להפוך את תהליכי ה-IT לאוטומטיים, להצפין אותם, להגן על הנתונים הרגישים שיהיו מאובטחים במעבר או במצב מנוחה ולשמור את המידע הרגיש שלהם מחוץ ל-DMZ
וכל זאת, תוך שיפור איכות העברת הקבצים והפחתת עלויות כוללת.

תוכנית רישוי: Subscription , Perpetual

מודל: On-Premise , Cloud , MSP

Globalscape EFT™ הוא פתרון EFT מהשורה הראשונה לאבטחה ואוטומציה של העברות קבצים, בעיקר בארגונים המתמקדים ב-Windows.
במשך יותר מ-25 שנה, ארגונים ברחבי העולם משתמשים בפתרון Globalscape EFT™ כדי לתמוך בתהליכים העסקיים הקריטיים ומאפשר להם להעביר בצורה מאובטחת מיליוני קבצים בחודש בין מערכות, שותפי סחר,
מסדי נתונים ועוד.
יכולות האוטומציה של Globalscape EFT™ מפשטות, מייעלות ועוזרות להפחית את עומס העבודה על צוותי ה-IT מתאגידים גדולים ועד לעסקים קטנים.

תוכנית רישוי: Subscription N/A , Perpetual

מודל: On-Premise , Cloud , MSP

הגנת איומים מתקדמת עבור דוא"ל

Advanced Threat Protection for emails ATP

הגנת איומים מתקדמת עבור דוא"ל הוא שירות אבטחה מבוסס ענן המגן מפני איומים נכנסים כגון דואר זבל, דיוג, תוכנות זדוניות וקודים מסוכנים או זדוניים אחרים המנסים לקבל גישה למערכות הארגון.

Agari הוא הפתרון היחיד המבוסס ענן המשתמש ב-AI חזוי כדי לעצור התקפות אימייל מתקדמות. במילים אחרות, Agari הוא מוצר SaaS המסייע לארגונים להפחית את התקפות BEC להסיר Spear Phishing ולשים סוף להתחזות מול הדואר הארגוני של החברה ובכך לייצר אמינות בתיבות הדואר הנכנס.

תוכנית רישוי: Subscription , Perpetual

מודל: On-Premise , Cloud , MSP

שיתוף קבצים מאובטח

Secure File Sharing-Digital Right Management

DRM

ניהול זכויות דיגיטליות הוא דרך להגן על זכויות יוצרים עבור מדיה דיגיטלית. גישה זו כוללת שימוש בטכנולוגיות המגבילות את ההעתקה והשימוש ביצירות המוגנות בזכויות יוצרים ובתוכנות קנייניות. המטרה של טכנולוגיה זו להגן על זכויות היוצרים ולמנוע הפצת תוכן ושינויו באמצעות משתמשים בלתי מורשים.

Vera היא פלטפורמת אבטחת מידע וניהול זכויות מידע ארגונית המספקת הצפנה עקיבה ובקרה על מידע דיגיטלי משותף בין משתמשים, מכשירים, אפליקציות ופלטפורמות.

תוכנית רישוי: Subscription , Perpetual/NA

מודל: On-Premise , Cloud , MSP

סריקה וניהול פגיעות רשת ותוכנה

Network and Software Vulnerability
Scanner

VM

סורקי פגיעויות הם כלים המנטרים כל הזמן יישומים ורשתות כדי לזהות פרצות אבטחה. הם פועלים על ידי שמירה על מסד נתונים מעודכן של פגיעויות, ועורכים סריקות כדי לזהות ניצול פוטנציאלי.

beSECURE של Beyond Security היא מובילה עולמית בפתרונות אוטומטיים להערכת פגיעות ותאימות, המאפשרת לעסקים ולממשלות להעריך ולנהל במדויק את חולשות האבטחה ברשתות, ביישומים, במערכות
התעשייתיות ובתוכנות הרשת שלהם. לרוב הפגיעויות העולות בסריקה beSecure תציע  Remediation
 הוא פתרון ניהול והערכה של פגיעות גמיש, מדויק, בעל תחזוקה נמוכה, המספק שיפורי אבטחה מהימנים לאיומים שעלולים להפוך במהירות לקריטיים עבור מחלקת ה-IT של כל ארגון, ולגזול זמן יקר לאיתורם ולתיקונם.

תוכנית רישוי: Subscription , Perpetual

מודל: On-Premise , Cloud , MSP

beSOURCE שלBeyond Security מזהה פרצות תוכנה בסיכון גבוה.
בעולם דיגיטלי מהיר עם שאיפה לקבל תוצאות בזמן אמת המטרה היא לשחרר אפליקציות, תכונות ושיפורים חדשים במהירות ובתדירות גבוהה ככל האפשר.
האתגר התמידי שעומד בפני מפתחים הוא להבטיח שהקוד שהם שולחים נקי מפגיעויות ומוגן מפני איומי סייבר הפוגעים באבטחת מידע, נאמנות הלקוחות ומוניטין המותג.
היכולת להתגבר על אתגר זה פירושה זיהוי וביטול פגיעויות יישומים במהירות ומוקדם ככל האפשר במחזור החיים של פיתוח התוכנה. כאן beSOURCE נכנסת לתמונה.

תוכנית רישוי: Subscription , Perpetual

מודל: On-Premise , Cloud , MSP

בדיקות חדירה

Penetration Testing PT

בדיקת חדירה היא סוג של פריצה אתית. ביצוע מכוון של התקפות סייבר מדומות על ידי בודקי חדירה של "כובע לבן" תוך שימוש באסטרטגיות וכלים שנועדו לגשת או לנצל מערכות מחשב, רשתות, אתרי אינטרנט ויישומים. למרות שהמטרה העיקרית של בדיקת חדירה היא לזהות בעיות שניתנות לניצול כך שניתן יהיה ליישם בקרות אבטחה אפקטיביות, אנשי אבטחה יכולים להשתמש גם בטכניקות בדיקת חדירה, יחד עם כלי בדיקה מיוחדים, כדי לבדוק את האיתנות של מדיניות האבטחה של הארגון, את התאימות לרגולציה שלו, מודעות האבטחה של עובדיה, ויכולת הארגון לזהות ולהגיב לבעיות ותקריות אבטחה כגון גישה לא מורשית, כשהם מתרחשים.

תוכנית רישוי: Subscription , Perpetual/NA

מודל: On-Premise , Cloud , MSP

Core Impact הוא פתרון שנועד לאפשר לצוותי אבטחה לבצע בדיקות חדירה מתקדמות בקלות. עם אוטומציה מודרכת ומאושרת, תוכנת בדיקת החדירה החזקה מאפשרת לבדוק את הסביבה הארגונית
בבטחה תוך שימוש באותן טכניקות כמו היריבים בחוץ.
מבחני החדירה המהירים (RPT) של Core Impact הם אוטומציות נגישות שנועדו להפוך משימות שכיחות וחוזרות על עצמן לאוטומטיות.

Core Security מציעה פתרונות מובילים למניעת איומי סייבר וניהול זהויות כדי למנוע, לזהות, לבדוק ולנטר סיכונים בארגון. הגישה לאבטחת הנתונים, הגנת התשתית וניהול הזהויות מאפשרת לשמור בצורה חכמה על נתונים ונכסים קריטיים של הארגון תוך הגנה על מה שהכי חשוב.
באמצעות Core Security גישת האבטחה פרואקטיביות יותר, ניתן לנהל סיכונים בצורה חכמה ולהבטיח תאימות טובה יותר בנוף האיומים המורכב שקיים היום.

Cobalt Strike הוא כלי לחיקוי איומים עבור אנשי מקצוע בתחום אבטחת סייבר המריצים סימולציות של Adversary ותרגיליRed Team  אידיאלי למדידת תוכנית פעולות האבטחה ויכולות התגובה לאירועים. Cobalt Strike מנצלת את הסוכנים החזקים והערוצים החשאיים שלה כדי לחקות איום מתקדם המוטבע בשקט ברשת IT. מאפשר למחווני רשת לחקות תוכנות זדוניות שונות ותהליכי הנדסה חברתית מגוונים, תרחישים מציאותיים, יחד עם יכולות שיתוף פעולה ותכונות דיווח חזקות יוצרים חווית אימון מועשרת של Blue Team.

לצוות המכירות שלנו