חברות וארגונים רבים לא לוקחים ברצינות את האופן בו הם חשופים לסיכונים בעת חשיפת מידע לעסקים מתחרים ואף את המידע הבסיסי ביותר אותו שומרים ברשת. כל ארגון המאפסן מידע ברשת על העובדים ואף פרטים על לקוחות עלול , ללא אבטחת מידע על חומרים אלו למצוא עצמו חשוף מול הידיים הלא נכונות.

תחום אבטחת המידע הינו קריטי בהבטחת זמינות וסודיות המידע בארגון במטרה למנוע זליגת מידע, לזהות פגיעות , למנוע חדירות, ריגול ואף לבצע סינון אתרים בהתאם ועוד. אנו מספקים הגנה מירבית , ליווי, ביצוע בדיקות וניתוח סיכונים על מנת לספק הגנה על נכסי הארגון.

הכלים והפתרונות שמנהל הרשת חייב שיהיו לו: ארכיון דואר אלקטרוני, ניהול סיסמאות, ניהול ניטור גלישה באינטרנט, אנטי וירוס, סינון תוכן, הטמעת טלאים ומציאת פגיעויות, גיבויים, שליטה מרחוק ועוד.

 מסג'נט משווקת את פתרונות אבטחת המידע האיכותיים בעולם מהחברות המובילות ביותר בתחומן. צוות המומחים של מסג'נט יתאים עבורך את הפתרון הטוב ביותר תוך בחינת צרכי הארגון.


מנף את העסק שלך באמצעות פתרונות אבטחה איכותיים ותהנה מיעילות ומחיסכון בעלויותAcunetix

השימוש בטכנולוגית הסריקה האוטומטית של Acunetix מציפה את כל בעיות האבטחה הקיימות ומציעה דרכים לפתרונן. הטכנולוגיה הינה מהמובילות בשוק אבטחת יישומי האינטרנט.


Cyberoam

פתרונות אבטחה לארגונים עם מגוון רחב מאוד של מוצרים ופתרונות המותאמים לצרכים שונים של ארגונים קטנים כגדולים הטכנולוגיה ממנפת את עוצמת המעבדים מרובי הליבות המציעים ביצועים 


linoma

Linoma הינה תוכנה המסייעת לארגונית לשפר את תהליכי ה-IT ולהגן על מידע רגיש.בעזרת מוצרים שונים במחירים מעולים המגובים בתמיכת לקוחות ושירות ללא תחרות.